5 tipov na papierové dekorácie

Tagy:  papierové dekorácie, doplnky, vianoce, byt, dom

Sponzorované odkazy:

5 tipov na papierové dekorácie

Obchody s dekoráciami do bytu v týchto dňoch plesajú a celý tento mesiac sa budú mať ešte lepšie. Blížia sa sviatky Vianočné a ľudia nakupujú ostošesť. Nesmú chýbať klasické ozdoby na stromček alebo vetvičky, a to živé aj umelé, ďalej samozrejme množstvo vonných sviečok a tyčiniek, anjeličkovia a najrôznejšie predmety, symbolizujúce práve tie spomínané a tak milované Vianoce. Avšak také dekorácie môžu byť veľmi nákladné a ak chcete ušetriť a napriek tomu si pekne vyzdobiť svoje bývanie, stavte na papierové doplnky, ktoré vyzerajú skvele a mnohé z nich využijete aj na iné príležitosti.

Prestierajte štýlovo

Kultúra stolovania je dôležitá predovšetkým pre súdržnosť rodiny. Ak nejete pohromade pravidelne, ale skôr sviatočne alebo aspoň cez víkendy, rozhodne by vám nemalo chýbať štýlové prestieranie, ktoré podávanie vašich obľúbených pokrmov, pozdvihne na vyššiu úroveň. Súprava papierového prestierania je veľmi praktická, pretože po jedle nemusíte nič umývať ani zbytočne skladovať. Kúpte si napríklad túto jedálenskú novinku s trendy motívmi od značky TOA za 46 €. Interaktívne prestieranie určite ocenia aj vaše návštevy.

Autor: TOAAutor: TOA

Praktické ozdoby

Sklenené guľôčky a reťaze sú klasikou, ktorú pozná asi každý. Tieto Vianočné ozdoby vyzerajú nesporne fantasticky, avšak nie sú príliš praktické a už vôbec nie dobre skladovateľné. Ak máte menšie deti, potom zrejme celé sviatky strávite so strachom, či sa potomok o ozdoby neporaní. Vyriešte celú situáciu jednoducho a tentoraz si zaobstarajte papierové ozdoby, ktoré sú rýchlo zložené a v skrini vám zaberú naozaj minimum miesta. Budúci rok ich môžete vymeniť alebo naopak doplniť o nové kúsky. Jednu ozdobu zaobstaráte u Create and barrel od 2 €.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Dekorácie aj pre deti

Obývacia izba už sa celá trblieta a krásne vonia, ale v detskej izbe známku Vianočnej atmosféry nevidíte? Potom neriskujte s ozdobami, ktoré by deti mohli poničiť alebo sa o ne nepríjemne poraniť a radšej im zadovážte príjemné papierové dekorácie na stôl a poličky, ktoré zložíte za chvíľku a po Vianociach ich prakticky uschováte do menšej krabice. Tento druh bytovej dekorácie si môžete zvoliť tiež napríklad v kancelárii alebo vo vašom zamestnaní. Cena papierového stojacieho stromčeka je na e-shope The Hut 7 €.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Miesto blikajúcich svetielok

Pamätáte sa na doby, keď sa k móde dostali blikajúce svetielka? Od tej doby sa objavujú v mnohých domácnostiach, a to nielen na Vianoce. Blikajúce ozdoby síce pútajú pozornosť, ale za chvíľu vám môžu „liezť na nervy“, nehovoriac o tom, že rušia pokojný spánok. Vymeňte tento evergreen za praktickú a štýlovú novinku v podobe papierovej hviezdice od značky Burke decor. Dekorácia vám za 38 € vyzdobí byt, bez toho aby vás nejako rušila.

Autor: BURKEDECORAutor: BURKEDECOR

Článok 5 tipov na papierové dekorácie bol publikovaný 3. prosince 2014 v 09.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...