5 tipov na adventné vence a svietniky

Tagy:  adventný veniec, adventný svietnik, vianoce, sviatky, dekorácie, doplnky, byt, dom, bývanie

Sponzorované odkazy:

5 tipov na adventné vence a svietniky

Adventné svietniky a vence sú neoddeliteľnou súčasťou Vianoc a rozhodne by sa mali objavovať v každej domácnosti. Ak ste boli doteraz zvyknutí na ihličnaté varianty, ktoré robia hŕbu neporiadku, potom sa pozrite na novinky, ktoré sú skvelou obdobou klasických adventných vencov a svietnikov a vyzerajú úplne skvele.

Zlatá farba je symbolom Vianoc, preto ju do svojich dekorácií určite zahrňte. Adventné svietniky rozhodne nemusia zdobiť najrôznejšie drobnosti a žiadne rastliny a ak máte jednoducho zariadený byt v čistom škandinávskom štýle, potom je tento variant od George Jensen úplnou dokonalosťou. Výhodou svietnika je to, že ho môžete uschovať na veľa ďalších rokov, bez toho, aby sa nejako poničil či znehodnotil. Cena sa pohybuje okolo 38 €.

Autor: GEORGJENSENAutor: GEORGJENSEN

Preferujete drevo a oblé línie? Potom je tento originálny kúsok z dielne spoločnosti Connox skvelou voľbou, ktorá je vhodná ako do moderného bývania, tak do domu s množstvom dreva a rustikálneho nábytku. Ak by vám snáď nevyhovovala čisto prírodná farba, môžete si zaobstarať aj lakovaný variant či farebnejšiu kombináciu. Cena dreveného svietnika sa pohybuje okolo 76 €.

Autor: CONNOXAutor: CONNOX

Vianoce sú aj o trblietaní a lesku, ktorý ku sviatkom neodmysliteľne patrí a pokiaľ milujete všetko, čo sa blýska, tento štýlový kúsok vás iste poteší. Veniec je totiž vyrobený z klasických vianočných guličiek, ktoré tentoraz nevisia na stromčeku, ale môžu zdobiť dvere alebo stenu vášho príbytku. Okrem zlatého variantu je dostať tiež strieborný, typicky vianočný červený alebo fialový. Veniec je dostať u Barneys, a to za cenu 84 €.

Autor: BARNEYSAutor: BARNEYS

Adventný veniec vyrobený iba z obyčajných lístkov, by pôsobil akosi nudne a nezaujímavo. Ak mu však dáte punc metalickej farby, potom máte razom exkluzívny bytový doplnok, ktorý vám bude každá návšteva závidieť. Metalické odtiene sú tohtoročnú jeseň a zimu neuveriteľne v kurze, so strieborným, zlatým alebo medeným vencom preto vedľa rozhodne nešliapnete. Tento kúsok zaobstaráte u značky Create and Barrel za 67 €.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Radi by ste si zaobstarali taký adventný veniec, ktorý bude pôsobiť tak trochu neutrálnym dojmom a pokojne bude môcť dvere zdobiť po celý rok? Potom ste správne natrafili na novú kolekciu od One king slane, ktorá prichádza s radom drevených a keramických vencov v najrôznejších farebných prevedeniach. V ponuke nájdete červený veniec, zelený, modrý a tiež módne medený. Cena jedného venca je 46 €.

Autor: ONEKINGSLANEAutor: ONEKINGSLANE

Článok 5 tipov na adventné vence a svietniky bol publikovaný 12. prosince 2014 v 09.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...