4 tipy, ako na Štedrý večer prestrieť

Tagy:  vianočné prestieranie, vianoce, sviatky, darčeky, štedrý večer, stolovanie, večera

Sponzorované odkazy:

4 tipy, ako na Štedrý večer prestrieť

Štedrý večer je tu za dva týždne a vy už iste riešite výzdobu. Kým veľa ľudí nepreferuje prezdobené interiéry a takzvané lapače prachu, na Vianoce si s dekoráciami pohrajú všetci. Vianočné sviatky sú totiž aj o tom, čo vidíte, preto by vám vyzdobený stromček, imelo a veľa ďalších drobností, nemali chýbať. Štedrovečerná večera je považovaná za najhonosnejší večer v roku, preto aj v tomto prípade venujte do výzdoby značný čas aj financie. Budete mať nezabudnuteľné spomienky a prestieranie vám naviac vydrží do ďalších rokov.

Zlatá a červená boduje

Klasickou vianočnou kombináciou, ktorú väčšina ľudí preferuje, je zlatá a červená, ktoré spoločne vyzerajú úplne dokonale. Výhodou týchto dvoch prekrásnych farieb je fakt, že skvele ladia s prírodnými materiálmi ako je drevo a kameň, ktoré sa v slovenských domácnostiach objavujú najčastejšie. Zlatá a červená sú navyše farby veľmi teplé, preto dokážu navodiť príjemnú vianočnú atmosféru a zahriať pri srdci. Sadu si zaobstaráte napríklad v predajniach Purehome, a to za 84 €.

Autor: PUREHOMEAutor: PUREHOME

V štýle Ázie

Ak nehodláte podávať klasické vianočné menu so zemiakovým šalátom a vyprážaným kaprom, kúpte si jednoduché a veľmi elegantné prestieranie s riadom v ázijskom štýle. Takéto si užijete nielen na štedrovečernú večeru, ale aj počas osláv narodenín či iných významných dní. Sadu si zaobstaráte opäť v predajniach Purehome za cenu 75 €.

Autor: PUREHOMEAutor: PUREHOME

V jednoduchosti je krása

Ľudia sa v posledných rokoch čoraz viac vracajú k tradíciám vidieckeho štýlu, ktorý je čistý, prirodzený, neuveriteľne praktický a navyše domácky. Ak sa obklopujete prírodnými materiálmi, masívnym drevom, množstvom kvetov a svetlých farieb, každý sa u vás bude cítiť ako doma. Prečo by ste sa svojho štýlu mali vzdávať práve na Vianoce? Kúpte si zaujímavú sadu práve v tomto duchu a buďte jedineční. Sadu je možné kúpiť v Purehome za 84 €.

Autor: PUREHOMEAutor: PUREHOME

Prestieranie trochu inak

Klasické prestieranie z látky aj inej tkaniny má doma asi každý. Také je ale pre bežné stolovanie, a dokonca aj pre to sviatočné, veľmi nepraktické, pretože ho v prípade ušpinenia musíte hodiť do práčky. Ak máte malé deti, ktoré ešte nedokážu úplne kultivovane jesť, zaobstarajte si tento chytrý variant, ktorý na stole vyzerá úplne skvostne a navyše sa len tak nezašpiní. Prestieranie si zaobstaráte u značky ZGalerie za 16 € za kus.

Autor: ZGALLERIEAutor: ZGALLERIE

Článok 4 tipy, ako na Štedrý večer prestrieť bol publikovaný 12. prosince 2014 v 15.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...