5 tipov na krásne vianočné ozdoby

Tagy:  vianočné ozdoby, dekorácie, stromček, vianoce, sviatky, dizajn, nákupy

Sponzorované odkazy:

5 tipov na krásne vianočné ozdoby

Každý sviatok, či už ide o Vianoce či Veľkú noc, by mal byť sprevádzaný dekoráciami a typickými znakmi, ktoré dokážu navodiť tú správnu sviatočnú atmosféru. Na Vianoce by vám preto v oknách nemali chýbať svetielka alebo vločky, na stole musí voňať adventný svietnik, návštevu vítať adventný veniec a bozk pod imelom je takmer nutnosťou. Vo väčšine krajín je tradíciou rozbaľovať darčeky pod stromčekom. Či už ste sa rozhodli oprášiť ten umelý z predošlého roku alebo preferujete voňavú borovicu alebo smrek, rozhodne vám nemôžu chýbať ozdoby, ktoré na stromček jednoducho patria. Chcete tohtoročnú výzdobu trochu obnoviť? Potom sa nechajte inšpirovať najnovšími kolekciami vianočných ozdôb a stromček zahaľte do úplne nových tónov.

Čipka opäť boduje

Čipka je hitom už niekoľko rokov a prakticky každú sezónu zaplavuje prehliadkové móla. Tento štýlový módny prvok sa začal objavovať aj na doplnkoch a šperkoch a teraz ho môžete uvidieť aj na bytových dekoráciách, ako sú napríklad luxusné vianočné gule na stromček. Tento kúsok z dielne Browns fashion je navyše vyrobený v módnom metalickom odtieni, ktorý je vrcholom elegancie a originality. Takéto vianočné ozdoby vám bude dozaista závidieť každá návšteva. Sadu šiestich ozdobných gúľ kúpite za 26 €.

Autor: BROWNSFASHIONAutor: BROWNSFASHION

Zmeňte tradície

Snáď odjakživa sa traduje, že čierna farba k Vianociam nepatrí, ba dokonca prináša smolu. Módne trendy ale značne postúpili dopredu a dnes v moderných bytoch môžete vidieť kreácie, ktoré sú v rozpore so všetkými možnými tradíciami a konvenciami. Čo hovoríte napríklad na tieto matné čierne vianočné gule s ruskými motívmi? Sadu šiestich kusov si môžete zaobstarať u Barneys už za 69 €.

Autor: BARNEYSAutor: BARNEYS

Snehovo biele Vianoce

Niekto si Vianoce spája len a len s čisto bielou farbou, ktorá je pre zimu samozrejme symbolická. Ak chcete mať vianočný stromček vyzdobený v éterickom a čistom duchu, zaobstarajte si tieto exkluzívne sklenené gule s trblietavým posypom, ktoré sa lesknú a žiaria po celý deň i noc. Súpravu šiestich kusov si zaobstaráte opäť u Barneys, a to za 30 €.

Autor: BARNEYSAutor: BARNEYS

Ozdoby v duchu minulosti

Dnes si vo všetkých možných dizajnových obchodoch a tiež supermarketoch môžete nakúpiť nespočetné množstvo prekrásnych ozdôb, ktoré vás ani nemusia stáť veľa peňazí. Pokiaľ ale predsa len zastávate staré tradície našich babičiek, ktoré si všetky dekorácie museli vyrobiť samé, kúpte v obchodoch The Hut jedinečnú kolekciu od Gisele Graham, ktorá prichádza s radom ručne šitých ozdôb z textilu, ktoré sú vhodné na horskú chatu alebo do dreveného interiéru. Sada šiestich kusov vás potom bude stáť príjemných 20 €.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Každá trochu iná

V mnohých domácnostiach môžete ešte dnes vidieť stromčeky, na ktorých sú tak rozdielne ozdoby, že by ste len ťažko našli dve rovnaké. Ak sa vám tento štýl páči, ale bohužiaľ vlastníte len rovnaké kolekcie z predošlých rokov, kúpte si novinku od Kurta Adlera, ktorý navrhol štýlový rad vianočných ozdôb, ktoré sú síce z jednej kolekcie, ale napriek tomu sa jednotlivé kusy líšia. Sadu štyroch ozdôb si zaobstaráte na e-shope Lane Crawford za 8 €.

Autor: LANECRAWFORDAutor: LANECRAWFORD

Článok 5 tipov na krásne vianočné ozdoby bol publikovaný 15. prosince 2014 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...