Vianočné ozdoby v zlatých farbách tento rok letia

Tagy:  ozdoby, vianoce, vianočné ozdoby, zlatá, farby, nakupovanie, interiér

Sponzorované odkazy:

Vianočné ozdoby v zlatých farbách tento rok letia

Vianoce sú prakticky za dverami a než sa nazdáte, bude tu typická vianočná atmosféra spolu s koledami v obchodných centrách, vôňou vareného vína a škorice na každom rohu a chýbať samozrejme nebudú ani najrôznejšie ozdoby, ktoré k Vianociam prirodzene a neodmysliteľne patria. Čo vám na Vianoce nesmie chýbať, sú klasické ozdoby na stromček. Pokiaľ si potrpíte na teplejšie odtiene a milujete zlatú, potom sa nechajte inšpirovať týmito kúskami, ktoré sú vhodné do každého interiéru.

Skvelou kombináciou pre vianočné dekorácie je červená a zlatá. Tieto dve farby pre mnoho ľudí symbolizujú Vianoce a treba podotknúť, že spoločne vyzerajú úplne senzačne. Plánujete dekorácie tento rok trochu zmeniť alebo chcete svoju doterajšiu kolekciu doplniť o nové modely? Potom sa pozrite na prekrásnu ponuku e-shopu IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM, kde si určite vyberie úplne každý. Cena dekorácií sa pohybuje od 37 € za sadu.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Vianoce za desiatky posledných rokov získali tak trochu iný rozmer. Väčšina ľudí sa sústredí na obžerstvo a darčeky, ale Vianoce majú prapôvodne náboženský charakter. Z toho dôvodu sa na Vianoce môžu v podobe dekorácií objavovať tiež klasické symboliky ako sú anjeli alebo jasle. Kúpte si do svojej zlatej vianočnej výbavy tohto prekrásneho anjelika, ktorého zoženiete na e-shope LANECRAWFORD.COM za skvelých 13 €.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

Vianočné ozdoby sa neustále vyvíjajú a rok od roku sa stávajú abstraktnejšou záležitosťou. Naše babičky si stromčeky zdobili prírodnými prvkami a nechýbali ani sušené rastliny alebo ovocie. Čo tak pre raz zabudnúť na nič nehovoriace banky a namiesto toho si kúpte tradičné stromčeky, darčeky alebo zvončeky. Dekoráciu v tomto duchu iste náležite ocenia aj vaše ratolesti. Cena stromčeka je na e-shope CHICOS.COM 20 €.

Autor: CHICOS.COMAutor: CHICOS.COM

Ak ste zameraní opačne a nepotrebujete si Vianoce spájať s typickými prvkami ani náboženskou tematikou, potom vás iste nadchne luxusná výzdoba a jednoduché sklenené banky či guľôčky. Napríklad tento jemný a decentný kúsok so zlatým matným lakovaním a reliéfom ľadu je ideálny pre moderný byt v škandinávskom štýle. Cena ozdoby na stromček je na e.shopu CRATEANDBARREL.COM 7 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

V jednoduchosti je krása a sila a vy sa pri zdobení stromčeka samozrejme nezaobídete ani bez jednoduchých a relatívne nenápadných kúskov. Tie dokonale zaplnia miesto a nechajú vyniknúť kreatívnejším kúskom. Jednoduché ozdoby v rôznych farbách, vrátane trendovej zlatej, zoženiete na e-shope NEIMANMARCUS.COM za senzačných 14 € za súpravu.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok Vianočné ozdoby v zlatých farbách tento rok letia bol publikovaný 22. listopadu 2016 v 05.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...