Dekorácie v pastelových farbách 5x inak

Tagy:  doplnky, bytové doplnky, pastelové farby, byt, dom, interiér, nábytok

Sponzorované odkazy:

Dekorácie v pastelových farbách 5x inak

Rovnako tak ako v móde, aj v oblasti bytového dizajnu sa trendy menia, a to dokonca veľmi často. Červená lesklá kuchyňa, ktorá je moderná dnes, môže byť za pár rokov naozaj „mimo misu“. Nie je teda divné, že veľa slovenských domácnosti je pri zariaďovaní svojho bývania konzervatívnych a radšej volia neutrálne farby, zemité odtiene a prírodné farby, ktorými nikdy nemožno nič pokaziť. Ak máte ale pocit, že je tej bielej, béžovej a hnedej doma celkom dosť, pozrite sa na dekorácie a drobnosti v pastelových farbách, ktoré vám určite vyčaria úsmev na perách a do bytu budú veľmi vhodné.

Váza do každého bytu

V žiadnej domácnosti by nemali chýbať kvety a tým pádom samozrejme aj vázy. Tie môžete zaobstarať prakticky vo všetkých obchodoch s bytovým dizajnom a dokonca v mnohých supermarketoch. Ak však chcete originálne kúsky a ešte k tomu v pastelových tónoch, pozrite sa na ponuku od Modcloth, kde si rozhodne vyberiete. Táto súprava minimalistických váz vás vyjde na 27 €.

Autor: MODCLOTHAutor: MODCLOTH

Škatuľka ktorú možno vidieť

Každý doma potrebuje nejaký ten úložný priestor, lebo predsa len čas od času potrebujete schovať faktúry, zloženky a podobne. Ak máte plné zásuvky, zaobstarajte si tieto štýlové škatuľky v pastelových farbách, ktoré rozhodne nemusíte schovávať do útrob komody alebo stola. Jedna vás potom v e-shope the Hit vyjde na 22 €.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Pastelové rámovanie

Ak máte rodinu a priateľov, s ktorými si dobre rozumiete, určite vám doma nechýba nejaká tá spoločná fotografia, vďaka ktorej vždy zaspomínate na skvelé časy. Každá fotografia však potrebuje krásny rámček, ktorý môžete buď postaviť na stôl či parapetu alebo ho prakticky zavesiť na stenu. Tento, v jemnom ružovom prevedení, si zaobstaráte v e-shope Wedgwood, a to za 18 €.

Autor: WEDGWOODAutor: WEDGWOOD

Sviečky do nepohody

Milujete sviečky a prakticky každý deň si jednu zapálite? Potom vám táto záľuba najskôr lezie tak trochu do peňazí. Miesto drahých gélových sviec, ktoré je potrebné stále obmieňať, si zaobstarajte chytré kalíšky, ktoré stačí naplniť obyčajnou čajovou sviečkou. Tieto v pastelových farbách na vás čakajú v predajniach Modcloth po 11 € za kus.

Autor: MODCLOTHAutor: MODCLOTH

Sladký odpočinok

Vankúše už dávno nie sú záležitosťou výhradne spální, ale naopak, môžu slúžiť ako skvelá dekorácia. Menšie štýlové vankúšiky možno umiestniť na sedaciu súpravu, kreslo alebo leňošku, ale tiež na policu, komodu či do knižnice, kde zaberú voľný priestor a stanú sa pekným interiérovým doplnkom. Pozrite sa napríklad na novú kolekciu trendy vankúšikov od značky CB2 a kúpte si tento v pastelových farbách za 26 €.

Článok Dekorácie v pastelových farbách 5x inak bol publikovaný 20. ledna 2015 v 05.45 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...