Deep blue alebo kde do bytu zakomponovať tmavo modrú?

Tagy:  modrá farba, nábytok, doplnky, dekorácie, deep blue, bývanie, interiér, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Deep blue alebo kde do bytu zakomponovať tmavo modrú?

Modrá je všeobecne v interiéroch považovaná za veľmi populárnu farbu, ktorá sa objavuje aj v mnohých slovenských domácnostiach. Vzhľadom k tomu, že je pomerne nenápadná a nadčasová, veľa rodín sa ju rozhodne pre svoje bývanie použiť. Ak ale chcete, aby vaše zázemie pôsobilo hrejivým dojmom, zabudnite na svetlé odtiene, ktoré majú presne opačný efekt a radšej sa zamerajte na nový svetový trend, takzvanú Deep blue, ktorá je vhodná prakticky do každej miestnosti a v ultra moderných bytoch aj v drevených domoch, vyzerá úplne skvostne.

Stolovanie v luxusnom štýle

Nejedna rodina priznáva, že stolovaniu a spoločne strávenému času pri raňajkách alebo večeri, nevenuje toľko pozornosti, ako by asi bolo treba. Avšak vďaka spoločnému stolovaniu sa nielen zbližujete, ako rodina, ale môžete si pripadať ako v luxusnej reštaurácii, bez toho aby ste opustili steny jedálne. Zabudnite už na staré taniere a kúpte si štýlovú porcelánovú súpravu, ktorá je ozvláštnená práve o tmavomodré akcenty, ktoré spolu s bielou a zlatou farbou, vyzerajú úplne dokonale. Jedálenskú súpravu si zaobstaráte na e-shope Bloomingdales za 108 €.

Autor: BLOOMINGDALESAutor: BLOOMINGDALES

V hlavnej úlohe dekorácie

V interiéri hrajú tiež veľmi dôležitú úlohu doplnky a najrôznejšie dekorácie, bez ktorých by byt nebol nikdy kompletný. To však neznamená, že všetky poličky vyzdobíte figúrkami a keramickými hrnčekmi či sviečkami na jedno použitie. V tomto prípade sa skôr držte motta „v jednoduchosti je krása“ a zaobstarajte si luxusný kúsok, ktorý bude stredom pozornosti a klenotom celej izby. Čo hovoríte napríklad na tento sklenený skvost od značky Lalique? Ak vás tiež tak očaril, zaobstarať si ho môžete na e-shope NEIMANMARCUS za 172 €.

Autor: NEIMANMARCUSAutor: NEIMANMARCUS

Deep blue aj do kúpeľne

Veľa kúpeľní je zariadených v prírodných farbách, kde nechýba ani drevo a kameň, ale kde inde, než práve v kúpeľni, by sa skvele vynímala modrá farba, symbolizujúca vodu. Ak sa nechcete rovno vrhať do nákladnej a zdĺhavej rekonštrukcie a budovať kúpeľňu prakticky od základov, začnite s drobnosťami, ako sú napríklad tieto prekrásne froté uteráky a osušky, ktorým tmavo modrá farba jasne dominuje. Vaše môžu byť už za 18 € za kus, a to na e-shope LUISAVIAROMA.

Autor: LUISAVIAROMAAutor: LUISAVIAROMA

Nápaditosť modrej v pracovni

Ak máte to šťastie a môžete pracovať z domu, potom máte pravdepodobne svoju vlastnú pracovňu, kde sa venujete obchodovaniu či iným činnostiam, ktoré vás živia. Vzhľadom k tomu, že možno práve v pracovni trávite najviac času, mali by ste sa tu cítiť maximálne komfortne, k čomu vám samozrejme poslúži aj nápaditý nábytok. Čo tak zabudnúť na konvencie a obstarať si napríklad tento trendy pracovný stôl s modrými akcentmi, ktoré sú, na inak obyčajnom stole, príjemnou zmenou.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Štýlové posedenie kdekoľvek v dome

Sedacie vaky alebo také populárne fatboye sa stali v minulých rokoch absolútnou senzáciou a dnes nechýbajú v mnohých domácnostiach po celom svete. Výhodou tohto produktu je fakt, že ho môžete umiestniť prakticky kamkoľvek, nezaberá príliš veľa miesta a je neuveriteľne pohodlný. Ak fatboya ešte nevlastníte, potom stavte na tento tmavomodrý variant, a to na e-shope FINNISHDESIGNSHOP za skvelých 176 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Článok Deep blue alebo kde do bytu zakomponovať tmavo modrú? bol publikovaný 2. února 2015 v 07.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...