Staroružová v interiéri - to nemá chybu!

Tagy:  byt, dom, bývanie, ružová, staroružová, dizajn, nábytok, doplnky, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Staroružová v interiéri - to nemá chybu!

Interiér a jeho zariadenie podlieha módnym trendom rovnako tak ako oblečenie alebo obuv. Avšak zatiaľ čo nohavice vás stoja väčšinou pár desiatok eur a môžete ich teda kedykoľvek vymeniť za novší model, taká sedacia súprava môže stáť stovky eur, preto by ste si celkové zariadenie bytu mali vždy dôkladne premyslieť. Plánujete rekonštrukciu alebo sa obzeráte po niečom úplne novom, čo je trendy, aktuálne a čo bude štýlové pravdepodobne aj za niekoľko ďalších rokov? Potom stavte na jemnú a nevtieravú kombináciu hnedej a ružovej, ktoré spoločne tvoria dokonalú dvojicu.

Čo dokáže každé bývanie neuveriteľne zvelebiť a tiež zmeniť, sú tapety. Počas niekoľkých minút razom získate úplne iný priestor, ktorý vďaka správne zvolenému druhu tapety môže byť naraz opticky väčší, oválnejší, dlhší, farebnejší a útulnejší. Kombinácia staroružovej a hnedej s béžovou je neuveriteľne zaujímavá a je vhodná ako do moderných bytov, tak do domov, kde prevláda drevo a napríklad aj rustikálny nábytok. Vyberte si zo širokej ponuky krásnych tapiet na e-shope ALLPOSTERS, a to len 10 € za meter štvorcový.

Autor: ALLPOSTERSAutor: ALLPOSTERS

Máte tak nejako zažité, že by sedacia súprava mala mať skôr neutrálnu farbu a držíte sa toho, že hnedou alebo čiernou nikdy nič nepokazíte? Potom sa ale sami dobrovoľne ochudobňujete o krásny kus nábytku, ktorý by v interiéri mohol mnohé zmeniť, a to samozrejme k lepšiemu. Čo hovoríte napríklad na túto ružovú pohovku od značky HAUSLONDON, ktorá úplne dokonale korešponduje s drevenou podlahou.

Autor: HAUSLONDONAutor: HAUSLONDON

Pri zariaďovaní bytu je veľmi dôležité myslieť aj na tie najmenšie detaily a drobnosti, ktoré robia byt bytom. Veľa ľudí kladie enormný dôraz na nábytok, ale napríklad luster a lampy zanedbáva. To je však ohromná škoda, lebo práve vhodne zvolený luster môže byť tou pravou čerešničkou na torte. Kúpte si napríklad túto novinku zo zimnej kolekcie od FINNISHDESIGNSHOP, ktorú dostanete za 144 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOPAutor: FINNISHDESIGNSHOP

Koberce sú v domácnosti síce skôr nepraktické, pretože v sebe držia veľa prachu a nebezpečné roztoče, avšak menšie, kusové koberčeky sú príjemným spestrením inak nudnej plochy a napríklad v obývacej izbe, v oblasti sedacej súpravy, môžu hriať, čo iste uvítate. Ak nechcete koberec v jednej farbe a s vysokým chlpom, stavte napríklad na tento originálny kúsok od CRATEANDBARREL, ktorý vás na rovnomennom e-shope vyjde približne na 323 € za kus.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

V žiadnom byte alebo dome by steny nemali zívať prázdnotou a preto vám doma nemôžu chýbať nástenné maľby, fotografie alebo obrazy. Ak neviete, čo by sa k ružovému a hnedému interiéru najlepšie hodilo, pozrite sa na atraktívnu ponuku od značky THE FUTUREPERFECT, ktorá prichádza z novým radom úchvatných a absolútne fenomenálnych obrazov, ktoré nemajú obdobu. Hnedé plátno s abstraktnou maľbou je štýlovo doplnené o jemný ružový rám. Cena obrazu sa pohybuje okolo 476 €.

Autor: THEFUTUREPERFECTAutor: THEFUTUREPERFECT

Neviete si predstaviť inú farbu nábytku, ako je prírodné drevo či biela napodobenina? Potom sa nechajte prekvapiť novinkou od značky OUT THERE INTERIORS, ktorá navrhla kolekciu skríň a komôd v unikátnom staroružovom prevedení, ktoré úplne dokonale pasuje k dreveným podlahám a prakticky akémukoľvek interiéru. Komody si môžete zaobstarať už od 648 €.

Autor: OUTTHEREINTERIORSAutor: OUTTHEREINTERIORS

Článok Staroružová v interiéri - to nemá chybu! bol publikovaný 6. února 2015 v 12.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (263).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...