Komody alebo kedy ich potrebujete?

Tagy:  nábytok, komody, interiér, dizajn, byt, dom, bývanie, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

Komody alebo kedy ich potrebujete?

Nábytok je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu alebo domu, ale zatiaľ čo predtým bol prioritou a nie jedna rodina vlastnila monštruózne obývacie steny a skrine, ktoré zaberali polovicu miestnosti, dnes je kladený dôraz predovšetkým na jednoduchosť, eleganciu a bytový dizajn sa riadi heslom „menej je niekedy viac“. Ak si tiež nepotrpíte na nábytok a preferujete čistotu, potom ale aj vy musíte uznať, že nejaký ten kúsok, pre svoje osobné veci, jednoducho potrebujete. Namiesto stien si však zaobstarajte štýlovú komodu, ktorá dokonale poslúži v predsieni, v spálni alebo v obývacej izbe. Ak neviete, ktorá by vášmu obydliu svedčila, vyberte si z nasledujúcich noviniek pre jarnú sezónu.

Biela je farbou, ktorá sa v bytoch objavuje čím ďalej častejšie, a to nielen preto, že je ľahko dostupná. Ľudia si ju obľúbili predovšetkým pre jej eleganciu a kombinovateľnosť. S bielym nábytkom totiž môžete všelijako pracovať a len tak vám nezovšednie. Stavte preto na túto jednoduchú bielu komodu, ktorá je nenápadným, avšak veľmi nadčasovým a tiež praktickým kúskom do každej izby. Kúpiť si ju môžete na e-shope CRATEANDBARREL za 360 €.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Nábytok na nožičkách, presne tak možno charakterizovať módne výstrelky posledných rokov, ktoré sú v interiéroch čoraz populárnejšie. Zdanlivo obyčajný a takmer nič nehovoriaci kus nábytku je postavený na nohy, ktoré ho opticky zväčšia a dodajú mu úplne iný rozmer, a to doslova. Výhodou takýchto komôd je tiež fakt, že vďaka nim ľahko vysajete a vytriete podlahu, bez toho aby ste z ťažkým nábytkom museli sami pohybovať. Túto exkluzívnu komodu v štýlovom sivom prevedení si zaobstaráte tiež na e-shope CRATEANDBARREL, kde vás vyjde na 36 €.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Ak nepotrebujete väčšiu komodu s viacerými zásuvkami, ale bohato si vystačíte s drobnejšou verziou na pár vecí, potom spojte dva užitočné kusy nábytku do jedného. Klasický stolík pod televízor a komodu môžete mať dva v jednom, čím ušetríte nielen financie, ale aj značný priestor, ktorým veľa ľudí, vo svojich bytoch, rozhodne neoplýva. Do tohto modelu uložíte potrebné dokumenty alebo osobné veci a ešte si môžete vystaviť obľúbené DVD alebo napríklad knihy. Komodu a stolík v jednom zaobstaráte na e-shope CRATEANDBARREL za 264 €.

Autor: CRATEANDBARRELAutor: CRATEANDBARREL

Nie každý si potrpí na najmodernejší dizajn a už vôbec nie futuristické kúsky, ktoré obvykle nábytok ani nepripomínajú. Ak ste stále zástancami klasického dreva a nebránite sa ani rustikálnemu a starožitnému nábytku, potom sa nechajte inšpirovať v značke FLAMANTSHOP, ktorá prichádza s radom štýlových komôd z masívneho dreva, ktoré jednak vyzerajú úplne skvele a navyše vám zaručia svoju dlhoročnú životnosť. Ak si chcete zaobstarať naozaj kvalitný a luxusný nábytok, potom nakupujte na e-shope FLAMANTSHOP, kde vás napríklad táto komoda vyjde na 1342 €.

Autor: FLAMANTSHOPAutor: FLAMANTSHOP

Lesklé materiály sú ďalším trendom, ktoré by v modernom byte alebo dome nemali chýbať. Ich nevýhodou je síce údržba, ktorej sa naozaj musíte venovať, avšak takýto kúsok sa razom stane klenotom každej miestnosti. Oblé línie, výrazná čierna farba a minimalizmus. To všetko je veľmi aktuálne a tiež nadčasové. Komodu si zaobstaráte na e-shope dizajnérskej spoločnosti DWELL, a to za 335 €.

Autor: DWELLAutor: DWELL

Článok Komody alebo kedy ich potrebujete? bol publikovaný 23. února 2015 v 07.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...