Jar začína alebo čo si zaobstarať na terasu či záhradu?

Tagy:  terasa, balkón, nábytok doplnky, jar, exteriér

Sponzorované odkazy:

Jar začína alebo čo si zaobstarať na terasu či záhradu?

Jar je, podľa kalendára, v plnom prúde a ak vlastníte záhradu, terasu alebo aspoň balkón, potom iste aj na vás prišla potreba začať sa starať o exteriér, ktorý je po dlhej zime neuveriteľne zanedbaný. Ako to tak býva každý rok, musíte najprv odstrániť neporiadok a napraviť napáchané škody po mrazoch a následne prichádza tá príjemnejšia časť, v podobe robenia nových kúskov, ktoré vonkajšiemu prostrediu dodajú na modernosti a novote. Neviete, čím záhradu tento rok oživiť? Potom sa pozrite na horúce novinky, ktoré určite oceníte vy aj celá rodina.

Myslite na odpočinok

Záhrada by mala byť pekná pre oko a slúžiť ako krásne okolie vašej nehnuteľnosti, avšak väčšina ľudí ju využíva tiež pre svoje potešenie, ktoré spočíva predovšetkým v relaxácii. Pergolu s grilom, ležadlá pri bazéne a stolík na občerstvenie už dávno máte, čo si teda zaobstarať tentoraz? Doveďte odpočinok na záhrade k dokonalosti a zaobstarajte si štýlovú hojdaciu sieť, o ktorú sa s deťmi budete ešte hádať. Na e-shope FREEPEOPLE nájdete niekoľko kúskov, ktoré sú prirodzené, skvele ladia s drevom a rastlinami a pritom disponujú neuveriteľným pohodlím. Hojdacia sieť vás vyjde na 226 €.

Autor: FREEPEOPLEAutor: FREEPEOPLE

Grilujte aj na balkóne

Nemali ste doteraz šťastie na domček so záhradou a tak si musíte vystačiť s menej priestranným balkónom? Aj ten možno ale využiť na maximum a pestovať na ňom kvety, zeleninu či dokonca ovocie a tiež si môžete s priateľmi ogrilovať slušnú večeru. Klasický gril na balkón pravdepodobne nevmestíte, avšak spoločnosť Supagrill tento rok prichádza s novinkou v podobe menšieho stolného grilu, ktorý griluje rovnako tak kvalitne, ako ich profesionálny kolegovia, zmestí sa na menšie plochy a navyše má prekrásny dizajn. Iste vás zaujme aj jeho cena, ktorá je na e-shope THEHUT púhych 95 €.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Náradie pekne pohromade

Každý rok si, pri opätovnom hľadaní náradia, hovoríte, že ho budete dávať len na jedno miesto, čím si ušetríte veľa času a námahy, pričom nadchádzajúcu sezónu opäť tápate, kde sú hrabličky a motyka? Potom sa prestaňte trápiť a zaobstarajte si praktickú sadu, vďaka ktorej budete mať všetky pomôcky na pletie záhonu a sadenie rastlín pekne pohromade. Spoločnosť Flamant prichádza s jarnou novinkou v podobe praktického koženého puzdra, ktoré je variabilné a ľahko prenosné a navyše v sebe snúbi všetko pre starostlivosť o vašu záhradku. Pomôcky si zaobstaráte na e-shope firmy FLAMANTSHOP za 56 €.

Autor: FLAMANTSHOPAutor: FLAMANTSHOP

Prirodzené prvky pre vašu záhradu

V posledných rokoch sa do módy dostal opäť plastový nábytok. Ten je síce moderný a pomerne praktický, avšak v prírode môže, ľudovo povedané, pôsobiť ako päsť na oko. Ak preferujete prirodzenosť a máte radi prírodné prvky, potom sa zamerajte na nestarnúcu klasiku v podobe ratanu. Ratanový nábytok je krásny za každých okolností a navyše neuveriteľne nadčasový. Radosť vám tak bude robiť dnes, zajtra aj za desiatky rokov. K ratanovým kreslám, pohovkám alebo stoličkám si teraz obstarajte tiež menšie stolčeky, na ktoré je možné odložiť drobnosť ako sú pokrmy, pitie alebo knihu. Tento ratanový stolík si zaobstaráte na e-shope NEIMANMARCUS za 123 €.

Autor: NEIMANMARCUSAutor: NEIMANMARCUS

Článok Jar začína alebo čo si zaobstarať na terasu či záhradu? bol publikovaný 31. března 2015 v 05.00 v rubrike Nábytok, Dom, Doplnky a Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...