Trendy v interiéroch pre marec 2015

Tagy:  interiér, trendy, trendy na marec, jarné trendy, dizajn, bývanie, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Trendy v interiéroch pre marec 2015

Nielen šatník, ale aj interiér prechádza radom zmien, ktoré sú najviac viditeľné s príchodom nového ročného obdobia. Kým v zime sú v kurze teplejšie farby, tmavé odtiene, kožušiny, koža a kov, na jar byt a dom akosi ožije a aby mal tú správnu energiu, treba mu dodať trochu svetla a sviežosti. Aby ste však nemuseli každé 4 mesiace meniť dizajn svojho bývania, čo by bolo veľmi nákladné, bohato vám postačia doplnky, dekorácie či také zmeny, ktoré budú nadčasové a aktuálne v zime aj v lete.

Pre „osamelé“ ženy

Každý, kto býva s partnerom alebo spolubývajúcim veľmi dobre vie, čo toto spolužitie obnáša. Jednak sa musíte spoločne zhodnúť na celkovom chode domácnosti, ale predovšetkým je nutné sa dohodnúť, akým štýlom sa bude uberať interiér. To, čo sa páči ženám, sa totiž veľmi často nepozdáva mužom a naopak. Výsledný vzhľad bytu je potom neosobný a veľmi neutrálny. Ak máte to „šťastie“ a bývate sami, nebojte sa ukázať svoju ženskú nezávislosť a kúpte si taký interiér, z ktorého by každý muž utekal. Tohtoročnú jar a leto sú v kurze všetky odtiene ružovej a fialovej, ale aj retro obrazy emancipovaných žien minulého storočia. Výrazné a žiarivé farby kombinujte podľa ľubovôle a nechajte sa uniesť svojím dievčenským ja.

Autor: KIMBERLYD-2Autor: KIMBERLYD-2

Interiér v zemitých tónoch

Farby sú pre jar absolútne typické, avšak nie každý človek si potrpí na tie výrazné alebo pastelové a už vôbec nie, keď ide o interiér. Farby však nemusia byť vždy krikľavé, skvele v obývacej izbe zapôsobia tiež zemité odtiene typicky jarných farieb ako je zelená, žltá alebo napríklad oranžová. Tie sa potom v bytoch môžu objavovať ako horčicová, khaki či tmavá hrášková alebo v podobe okrovej, ktorá je vhodná ako pre jarný, tak jesenný interiér. K zemitým odtieňom voľte ideálne drevený nábytok, ktorý im dodá na útulnosti a teple domova.

Autor: CRBLACKFLAGAutor: CRBLACKFLAG

Vpustite domov kanáriky

Horúcim jarným trendom je teraz kanárikovo žltá, ktorá zaplavila jednak výklady módnych butikov a obchodov s doplnkami, tak aj dizajnové predajne a internetové e-shopy. Kanárikovo žltá je skrátka všade okolo, preto by bola ohromná škoda, ju do svojho príbytku tento rok nepustiť. Nemusíte si však nutne zhotovovať úplne novú sedaciu súpravu, bohato vám postačia jedálenské stoličky, barové stoličky, taburetky alebo napríklad len vankúšiky a koberčeky do obývacej izby.

Autor: POLYVORE-EDITORIALAutor: POLYVORE-EDITORIAL

Kvety všade okolo

Pre jar sú samozrejme typické rastliny a všetko, čo kvitne a krásne vonia. Čerstvo rezané pivonky alebo tulipány sú tak samozrejmosťou, ale skvele sa budú kvety vynímať v interiéri aj v podobe obrazov, tapiet alebo iných dekorácií. Odvážnejšie povahy si môžu trúfnuť aj na kvetovanú sedaciu súpravu alebo aspoň kreslo, ktoré bude v jednoduchom interiéri vyzerať úplne famózne.

Autor: POLYVOREAutor: POLYVORE
Autor: POLYVOREAutor: POLYVORE

Článok Trendy v interiéroch pre marec 2015 bol publikovaný 1. března 2015 v 00.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...