Kvetinový dekor, ktorý interiéru pristane!

Tagy:  kvetinové dekorácie, doplnky, bývanie, byt, dom, interiér, design

Sponzorované odkazy:

Kvetinový dekor, ktorý interiéru pristane!

Keď sa povie jar, väčšina ľudí si samozrejme automaticky prestaví veľa farieb a rastlinné prvky, ktoré sú pre toto ročné obdobie, kedy všetko kvitne a príroda sa opäť prebúdza k životu, úplne typické. Rovnako ako šatník, aj bývanie potrebuje čas od času zmeniť alebo aspoň čiastočne oživiť, k čomu vám ľahko pomôžu bytové dekorácie, ktoré nemusia byť drahé a pritom na seba strhnú všetku pozornosť a vy budete mať pocit, že sa nachádzate v celkom novom byte. Nechajte sa inšpirovať aktuálnym ročným obdobím a stavte na kvetinový dekor, ktorý interiéru jednoducho pristane.

Sviečky nikdy neomrzia

V každom byte alebo dome by sa rozhodne mali objavovať sviečky, ktoré sú akousi základné dekoráciou. Existuje nepreberné množstvo, keď jedny predstavujú len čajovú variantu do vonných lámp alebo svietnikov, potom sú tu sviečky gélové, živicové a podobne. Čo sa veľkosti týka, zohnať môžete aj také, ktoré budú siahať do jedného metra. Tie sú ideálne naozaj ako bytová ozdoba, nie na pálenie. Ak si chcete zaobstarať sviece s kvetinovým motívom, pozrite sa napríklad na e-shope ZGALLERIE.COM, kde nájdete aj kúsky v trendy metalických farbách. Cena jednej sviece sa pohybuje okolo 8 €.

Autor: ZGALLERIE.COMAutor: ZGALLERIE.COM

Kvitnúci strom nielen na záhrade

Na jari je krásne predovšetkým to, ako všetko kvitne, vonia a svet je zrazu farebnejší, optimistickejší a plný energie. Ak máte svoju vlastnú záhradku, určite sa už môžete kochať pohľadom na pomaly pučiace stromy, ktoré budú čo nevidieť kvitnúť. Ak tomu tak nie je a vám táto „drobnosť“ chýba, kúpte si štýlovú dekoráciu v podobe nádherného kvitnúceho stromu, ktorý je vhodný do priestrannejšej obývačky. Ak si môžete dovoliť takto hýriť priestorom, pozrite sa na e-shope dizajnérskej spoločnosti LAMPSPLUS.COM a vyberte si napríklad tento romantický model za 155 €.

Autor: LAMPSPLUS.COMAutor: LAMPSPLUS.COM

Kúpeľňa v tónoch ružovej

Pri robení najrôznejších bytových dekorácií sa väčšina ľudí úzko zameriava na obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu, skrátka na spoločenské miestnosti, pričom zabúdajú aj na spálňu alebo kúpeľňu, ktoré sú samozrejme súčasťou bytu a preto by sa nemali zanedbať. Ak máte kúpeľňu zariadenú v studenších tónoch, môžete mať často pocit chladu a nepríjemného nepohodlia. To však môžete veľmi ľahko a rýchlo zmeniť, napríklad pomocou inteligentného závesu k vani, ktorý je jednak praktický a navyše skvele vyzerá. Tento kúsok s kvetinovým motívom zoženiete na e-shope CAFEPRESS.COM za skvelých 55 €.

Autor: CAFEPRESS.COMAutor: CAFEPRESS.COM

A čo kvety v kuchyni?

Tiež máte kuchynský riad v bielej alebo krémovej farbe, ako väčšina populácie? Potom rozhodne nijako nevybočuje z radu, ale svoju návštevu počas obedu rozhodne neprekvapíte. Nebolo by lepšie, pozdvihnúť každé stolovanie na vyššiu úroveň a aj raňajky si náležite užiť? Nezabúdajte, že jete aj očami, preto je kultúra stolovania a estetika nesmierne dôležitá. Zaobstarajte si napríklad túto krásnu a exkluzívnu súpravu riadu s rastlinným motívom, ktorú kúpite za 69 €, a to len na e-shope PUREHOME.COM.

Autor: PUREHOME.COMAutor: PUREHOME.COM

Článok Kvetinový dekor, ktorý interiéru pristane! bol publikovaný 16. dubna 2015 v 08.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...