Pohodlie na záhrade - ako si zariadiť záhradné posedenie?

Tagy:  nábytok, záhradný nábytok, exteriér, počasie, pohovka, stôl, hojdacia sieť

Sponzorované odkazy:

Pohodlie na záhrade - ako si zariadiť záhradné posedenie?

Ak máte to šťastie a nebývate v panelovom dome alebo v „činžiaku“, kde počujete kroky susedov a o súkromí v záhrade nemôže byť reč, môžete si gratulovať. Nie je nad to, prísť po celom dni z práce a môcť si krásny slnečný večer užiť vo vlastnej záhrade, kde slniečko ešte dlho páli a vy môžete nerušene relaxovať. Využite svoj pozemok na maximum a zariaďte si na záhrade pohodlie, ktoré vám bude každý závidieť. Viete, ako na to?

Spomienka na staré časy

Iste si, aspoň matne, spomínate na doby vašej mladosti, kedy ste sa na chalupe len tak ponevierali a užívali si nič nerobenie. Tieto bezstarostné roky sú dávno preč, vy si ich ale môžete pripomenúť napríklad zaobstaraním tejto retro hojdacej siete, ktorá kedysi nechýbala na žiadnej záhrade. Odpočinok v hojdacej sieti si užijete vy, ale aj zvyšok rodiny a predovšetkým deti. Zaobstarať ju môžete napríklad na e-shope NOVICA.COM, a to za 230 €.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Preč s plastom

Keď sa povie záhradný nábytok, väčšina si automaticky predstaví nevzhľadné plastové stoličky a ešte nevzhľadnejší stôl, ktorý nie je ani stabilný, ani pekný. Zabudnite na tento, záhradu špatiaci nábytok a radšej si kúpte niečo, na čo môžete byť právom hrdí a čo je navyše veľmi komfortné. Skvelou voľbou je napríklad táto orientálna kolekcia záhradného nábytku od značky MacKenzie, ktorú kúpite na e-shope NEIMANMARCUS.COM. Pohovka vás bude stáť 487 €, stolík 92 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Laďte spolu s prírodou

Záhrada by mala byť vzdušná a dýchať, preto ju zbytočne nezahlcujte umelými materiálmi ako je plast, kov alebo sklo. Radšej sa zamerajte na rýdzo prírodné prvky, ktoré spolu so záhradou krásne splynú a vytvoria tak harmonický celok, ktorý je navyše neuveriteľne nadčasový. vyskúšajte napríklad tak milovaný ratanový nábytok, ktorý je praktický, komfortný a bude moderný aj za desiatky rokov. Túto záhradnú súpravu si zaobstaráte na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 64 722 korún.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Odolný voči opotrebovaniu

Nevýhodou vonkajšieho prostredia je samozrejme fakt, že podlieha vplyvom počasia. Zatiaľ čo v obývacej izbe zostane sedacia súprava krásna desiatky rokov a stále bude vyzerať ako nová, na terase sa pohovka ľahko a pomerne rýchlo zničí. Ak máte strach o svoj drahý nábytok, radšej si zaobstarajte niečo praktické, čo len tak nepodľahne opotrebovaniu. Reč je napríklad o chytrých sedacích vakov fat boy, ktoré si svoje miesto nájdu ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Kúpiť ich môžete napríklad na e-shope THEHUT.COM, a to už od 100 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Stará dobrá lavica

Čo by na vašej záhrade rozhodne nemalo chýbať, je klasická drevená lavica, ktorá je praktickou vymoženosťou pre všetky väčšie pozemky. Nech už ju umiestnite pod vašu obľúbenú jabloň, k záhonom alebo len tak do priestoru, svoje využitie si určite nájde. Túto lavicu z bukového dreva kúpite na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 478 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok Pohodlie na záhrade - ako si zariadiť záhradné posedenie? bol publikovaný 25. května 2015 v 18.00 v rubrike Nábytok a Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...