4 novinky pre letné záhradné slávnosti

Tagy:  párty, grilovanie, doplnky, varenie, jar, leto

Sponzorované odkazy:

4 novinky pre letné záhradné slávnosti

Každý, kto vlastní aspoň malú záhradku, si príchod jari a následne leto neuveriteľne užíva. Zatiaľ čo v zime záhrada a celý vonkajší pozemok trpia, v tomto krásnom období všetko ožije, rozkvitne a navyše vám umožnia tráviť viac času vonku, čo vám dodá energiu, pozitívne naladenie a tiež viac času so svojou rodinou a priateľmi. Užite si grilovanie, oslavy a večery vo vonkajšom prostredí vašej krásnej záhrady, a to za pomocou noviniek, vďaka ktorým bude každá záhradná slávnosť zase o niečo príjemnejšia.

K oslavám, párty, či už k vonkajším alebo vnútorným a samozrejme tiež na grilovanie v záhrade patrí neodmysliteľne dobré jedlo a pitie. Nevýhodou trávenia tohto času vonku je fakt, že vám jedlo vychladne a drinky sa čoskoro oteplia. Aby ste si svoje obľúbené frisco, džúsy alebo jednoducho čokoľvek iné nemuseli odoprieť alebo dokonca vypiť s nechuťou, obstarajte si túto praktickú zavlažovaciu misu, vďaka ktorej bude každá fľaša, pohár alebo plechovka stále studená. Zaobstarať si ju môžete na e-shope CRATEANDBARREL.COM za 87 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Keď sa vaša záhradná udalosť trochu pretiahne, mali by ste rozhodne myslieť aj na osvetlenie, bez ktorého budete môcť celú akciu okolo 9 hodiny večer zabaliť. Ak ešte nechcete grilovanie alebo dobre sa rozbiehajúcu oslavu ukončiť kvôli technickým nedostatkom, obstarajte si tieto štýlové svietidlá, ktoré dodajú vonkajšiemu prostrediu tú správnu atmosféru a navyše vám umožnia užívať si zábavy až do skorých ranných hodín. Svetlá kúpite tiež na e-shope CRATEANDBARREL.COM, už za 30 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Veľa ľudí rieši stolovanie a grilovanie na záhrade formou umelohmotného riadu. To je ale jednak nepraktické lebo sa ľahko poškodí, ale aj veľmi neestetické. Na druhej strane, riskovať rozbitie vašich drahých pohárov, ktoré používate výhradne v kuchyni a jedálni je zbytočné. Zaobstarajte si preto špeciálnu vonkajšiu sadu týchto trendy pohárov z hrubého skla, ktoré sú na záhradnú slávnosť vhodné a navyše veľmi dobre vyzerajú. Kúpiť si ich môžete na e-shope NORDSTROM.COM, pričom za sadu 4 kusov zaplatíte 25 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Možno nemáte zakaždým náladu na extra veľkú párty pre mnoho ľudí a už vôbec nechcete pripravovať niekoľko chodov a rozohrievať gril, čo vám dohromady zaberie niekoľko hodín. Chcete si pri nedeľňajšom popoludní jednoducho len v rodinnom kruhu opiecť nejaké klobásky alebo kúsok mäsa? Potom by vám nemal chýbať tento stolový mini gril, ktorý sa rozohreje počas niekoľkých minút a ľahko pripraví chutné pokrmy. Zaobstarať si ho môžete napríklad na e-shope THEHUT.COM, a to za senzačných 14 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Článok 4 novinky pre letné záhradné slávnosti bol publikovaný 18. června 2015 v 09.15 v rubrike Doplnky a Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...