Štýlové obaly na tablet - aký si vybrať?

Tagy:  obal na tablet, obaly, móda, doplnky, nakupovanie, e-shop

Sponzorované odkazy:

Štýlové obaly na tablet - aký si vybrať?

Málokto si v dnešnej dobe dokáže predstaviť svoje každodenné fungovanie bez technologických vymožeností. Zatiaľ čo predtým mobilné telefóny slúžili výhradne na komunikáciu, dnes obsahujú toľko aplikácií, že vám hravo nahradia počítač. Ak však chcete byť neustále na internete, bez e-mailu nepodniknete nič a nemôžete si dovoliť neustále sedieť pri počítači alebo notebooku, je pre vás ideálnym variantom tablet alebo ipad. Oblečte túto elektroniku do štýlového obalu, ktorý tablet jednak chráni, ale zároveň mu prepožičiava moderný a trendy vzhľad. Aký obal si vybrať, aby presne spĺňal všetky vaše požiadavky?

Rýdzo letná záležitosť

V letných mesiacoch sa úplne automaticky obklopujete farbami, výraznými motívmi a takými prvkami, ktoré sú veselé a plné života. Ak si budete vyberať obal na tablet či ipad, voľte v letných mesiacoch taký, ktorý je jednak veselý a optimistický, ale predovšetkým gumový. Pred „utopením“ v mori tablet síce neochráni, ale za to je odolný proti dažďu a vlhku. Tento pestrofarebný kúsok si zaobstaráte na e-shope casetify.com za 24 €.

Autor: casetify.comAutor: casetify.com

Kvalita z kože

Ak si kupujete drahšiu elektroniku, potom by ste rozhodne nemali šetriť na obale a v prípade, že máte radi trendy a sledujete módu, určite si nevystačíte s obyčajným plastovým variantom, ktorý je k zohnaniu na každej tržnici. Skvelou voľbou je v prípade obalu na tablet či ipad kožené puzdro, ktoré je jednak štýlovým módnym doplnkom, ale zároveň tiež praktickou pomôckou, ako predĺžiť životnosť predmetu. Tento pruhovaný kúsok na vás čaká v e-shope nordstrom.c za 64 €.

Autor: nordstrom.comAutor: nordstrom.com

Obal alebo kabelka?

Ak pri sebe tablet prakticky neustále potrebujete mať, potom veľmi dobre viete, ako môže byť únavné ho nosiť pri sebe každý deň, a to za každých okolností. Ak si vystačíte, okrem spomínaného tabletu, len s pár drobnosťami, ideálne sa zadovážte listovú kabelku alebo menšiu kabelku, ktorá elektroniku ľahko pojme a zároveň vám uľahčí jej prenášanie. Ipad, pre všetky prípady, ešte zabezpečíte jednoduchým priehľadným obalom, ktorý ho ochráni pred prípadným odrením vnútri kabelky. Tento trendy modrý kúsok s prackou môžete zakúpiť na e-shope barneys.com za 123 €.

Autor: barneys.comAutor: barneys.com

Všetko, čo sa blyští

O ženách je známe, že sú tak trochu „straky“ a nepohrdnú ničím, čo sa len trochu leskne alebo blyští. Ak aj vy patríte k obdivovateľkám všetkého s kamienkami, trblietkami či flitrami, potom vám rozhodne nesmie uniknúť nová kolekcia značky Ikama, ktorá prichádza s radom farebných a neuveriteľne trblietavým obalov na tablety a mobilné telefóny. Napríklad tento model môže byť váš už za 21 €, a to na e-shope casetify.com

Autor: casetify.comAutor: casetify.com

Hlavne veselo

V každom módnom butiku alebo obchode s oblečením nájdete nespočetné množstvo kúskov s množstvom štýlových a vtipných nápisov. Ak sa nebojíte na seba trochu upozorniť, môžete kúpou takéhoto produktu získať super a nápaditý outfit, hoci pôjde napríklad o tričko a džínsy. V tomto duchu môžete zakúpiť tiež obal na tablet, ktorý je v tomto prípade ozvláštnený o veselú hlášku, ktorá poteší nielen vás, ale každého, kto vás stretne. Obal kúpite na e-shope saksfifthavenue.com za 76 €.

Autor: saksfifthavenue.comAutor: saksfifthavenue.com

Článok Štýlové obaly na tablet - aký si vybrať? bol publikovaný 20. července 2015 v 09.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...