Čím v lete zveľadiť záhradu?

Tagy:  nábytok, exteriér, pozemok, zariadenie, materiál

Sponzorované odkazy:

Čím v lete zveľadiť záhradu?

Hneď ako sa roztopí sneh, ľudia majú veľa práce s naprávaním škôd po mrazivej zime. Trávnik je potrebné dať opäť dokopy, zasadiť nové kvety a starostlivo starať o to, čo ťažké obdobie prežilo. Počas jari sa záhrada vzchopí a opäť krásne rozkvitne a nadobudne úplne iných rozmerov, aby ste si ju mohli náležite užívať. potom ale príde horúce leto a vy môžete mať pocit, že vášmu pozemku niečo chýba. Čím záhradu v letných mesiacoch zveľadiť, aby vyzerala skvele a bola prospešná pre vaše pohodlie a relaxáciu? Týchto pár tipov vás určite nadchne.

Ako v Karibiku

Ak ste už mali to šťastie navštíviť exotickú oblasť s množstvom kokosových paliem a nekonečne dlhých piesočných pláží, potom ste si dozaista vychutnávali vlažné rána a horúce popoludnia v hojdacej sieti, ktoré sú samozrejmosťou týchto oceánskych lokalít. Chcete si zaspomínať na luxusnú dovolenku alebo si len oddýchnuť po náročnom pracovnom dni? Potom vám na záhrade nesmie chýbať praktická hojdacia sieť, o ktorú sa s ostatnými členmi rodiny budete biť. Tento kúsok v mnohých farebných variantoch kúpite na e-shope NOVICA.COM za 109 €.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Odpočinok pri bazéne

Ak ste si pred rokmi vybudovali na záhrade bazén alebo si každoročne postavíte ten provizórny nafukovací, musíte myslieť aj na odpočinkovú zónu, kam sa uchýlite pred alebo po kúpaní. Plastové ležadlá sú síce skladné a tiež lacné, ale o pohodlí nemôže byť reč. Nebolo by preto o poznanie lepšie trochu zainvestovať a v horúcich letných dňoch relaxovať pri bazéne v luxusnom štýle? Pozrite sa na ponuku e-shopu NEIMANMARCUS.COM, kde nájdete pohodlné záhradné ležadlá s praktickým čalúnením. Z tohto modelu budete úplne vo vytržení a jeho cena sa pohybuje okolo 222 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Provensalské dekorácie

Nielen v interiéroch, ale aj v exteriéroch sa čím ďalej častejšie objavujú nie prírodné materiály ako je sklo, kov alebo plast. Nábytok je vyhotovený v krikľavých farbách, ktoré na seba strhávajú zbytočne veľa pozornosti. Nebolo by ale lepšie, navrátiť sa k prírodným koreňom a záhradu si zariadiť tak, aby spolu jednotlivé kúsky krásne ladili? Skvelým typom je napríklad inšpirácia talianskym provensálskym štýlom, ktorý je nadčasový, teda moderný ako dnes, tak za desiatky rokov. Kúpte si tieto keramické kvetináče na e-shope NEIMANMARCUS.COM, kde vás kus príde na 45 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Myslite na deti

Ak ste už rozvetvenou rodinou, ktorú tešia malé ratolesti, potom iste veľmi dobre viete, že sa väčšina vášho času a vlastne všetkého točí okolo nich. Aj interiér a vonkajšok domu ste museli prispôsobiť ich bezpečiu a pohodliu a iste nechýba ani pieskovisko či šmykľavky, kde sa potomkovia ľahko zabavia aj bez vašej pomoci. Čo im na záhradu obstarať ešte ďalší príjemný kúsok, a to v podobe lavice, na ktorej môžu odpočívať alebo desiatovať. Na e-shope SAKSFIFTHAVENUE.COM nájdete tento veselý kúsok z masívu so zvieratkami, a to za skvelých 125 €.

Autor: SAKSFIFTHAVENUE.COMAutor: SAKSFIFTHAVENUE.COM

Článok Čím v lete zveľadiť záhradu? bol publikovaný 10. srpna 2015 v 00.00 v rubrike Nábytok a Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...