5 vymožeností pre domácu kuchyňu

Tagy:  varenie, pečenie, kuchyňa, domácnosť, jedlo, produkty

Sponzorované odkazy:

5 vymožeností pre domácu kuchyňu

V posledných rokoch sa opäť rapídne rozmohol trend domáceho varenia a pečenia a fast foody a iné rýchle občerstvenia striedajú vybavené kuchyne a domácu sekanú či štrúdľu. Aby ste doma mohli pripravovať tie najväčšie pochúťky, ale tiež jednoduché domáce jedlá, po ktorých bude vaša rodina prahnúť každý deň, nezaobídete sa bez vymožeností, vďaka ktorým vám pečenie a varenie pôjde samo. Čo si obstarať, aby ste sa razom stali tými najlepšími kuchármi? Máme pre vás pár skvelých tipov.

Doma dnes môžete chystať úplne čokoľvek a prakticky neexistuje recept, kvôli ktorému by ste sa museli trmácať do reštaurácie a utrácať desiatky eur za suroviny, ktoré bežne stoja niekoľko eur a sú dostupné na každom rohu. Reč je napríklad o hranolčekoch, ktorá vás doma vyjdú na pár desiatok centov a hotové sú za chvíľočku. Zabudnite na prepálené hranolky z fast foodov a pripravte si ich radšej v pohodlí domova. Servírujte ich následne štýlovo ako v americkom bistre, a to v trendy košíčkoch s obrúskami, ktoré prakticky odsávajú prebytočný tuk a olej. Cena košíku je na e-shope NOTONTHEHIGHSTRE­ET.COM skvelých 8 €.

Autor: NOTONTHEHIGHSTREET.COMAutor: NOTONTHEHIGHSTREET.COM

Mnoho obľúbených potravín obsahuje nezdravé zložky a tiež umelé farbivá, konzervanty, emulgátory a ďalšie zložky, ktoré v strave nemajú čo robiť. To platí napríklad o zaváraninách a džemoch, ktoré často neobsahujú ani trochu chutného ovocia. Vyrobte si vlastné zaváraniny a marmelády doma, následne ich použite napríklad na vianočné pečivo. Aby vaše marmelády vydržali dlho a nekazili sa, zaobstarajte si tieto praktické a pritom štýlové zaváracie poháre. Zohnať ich môžete na e-shope NOTONTHEHIGHSTRE­ET.COM už od skvelých 10 € za kus.

Autor: NOTONTHEHIGHSTREET.COMAutor: NOTONTHEHIGHSTREET.COM

Čo by vo vašej interaktívnej kuchyni plnej kreatívnych nápadov a stále nových receptov rozhodne nemalo chýbať, sú čerstvé bylinky. Avšak opäť nie sú bylinky ako bylinky. Tie kupované často obsahujú mnoho ďalších prísad, ktoré by v kuchyni a predovšetkým vo varení byť rozhodne nemali. Pripravujte si radšej sušené bylinky v pohodlí domova a k tomu si zaobstarajte praktický stojan na sušenie. Vďaka nemu budete mať čerstvo nasušenú mätu, oregano alebo harmanček stále pri ruke. Nehovoriac o fakte, ako dokonale bude vaša kuchyňa voňať. Cena stojana je na e-shope SURLATABLE.COM 19 €.

Autor: SURLATABLE.COMAutor: SURLATABLE.COM

Nakupovaným cestovinám už dávno odzvonilo a keďže je výroba domácich talianskych cestovín neuveriteľne jednoduchá, môžete si ich vyrobiť doma, a to zakaždým, keď na ne dostanete chuť. Okrem klasických rezancov, penne alebo lasagní sú skvelou voľbou napríklad plnené ravioli. Chutiť budú úplne celej rodine a počas nedeľného obedu sa stanete hviezdou. Obstarajte si tento praktický vykrajovač na ravioli, vďaka ktorému ich zvládnete pripraviť ľahko a predovšetkým rýchlo. Cena vymoženosti je na e-shope ZULILY.COM 13 €.

Autor: ZULILY.COMAutor: ZULILY.COM

Článok 5 vymožeností pre domácu kuchyňu bol publikovaný 6. prosince 2016 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...