Interiérové ​​textílie od Lorny Syson

Tagy:  vankúše, vankúšiky, dekoratívne vankúšiky, Lorna Syson, textílie, bytové textílie, ekologické, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Interiérové ​​textílie od Lorny Syson

Zaujímavé interiérové ​​textílie a textilné dekorácie sú dizajnovou ozdobou každého domu. Ich využitie v interiéri je nielen estetické, ale aj praktické, čo prispieva k plnohodnotnému súladu. K exkluzívnym textíliám patria predovšetkým tie, ktoré disponujú originálnym spracovaním, na ktorom sa podpíše autorská tvorivá práca.

K takýmto kúskom patria dekoračné aj praktické vankúše a vankúšiky od kreatívnej a veľmi talentovanej návrhárky, Lorny Syson. Jej tvorba zahŕňa naozajstné unikáty, ktoré rozžiaria každý interiér a naviac svojou prítomnosťou prispievajú k ekologickému aspektu.

Ekologicky šetrná kolekcia je inšpirovaná britským vidiekom, a to predovšetkým jarnou prírodou, ktorá je v tomto období veľmi pestrá. Tvarové a farebné prevedenie vankúšov napovedá o voľnej prírode vidieka a tamojších, početne sa vyskytujúcich živých plotoch. Všetky vankúše sú vyrobené vo Veľkej Británii z eko-šetrných materiálov, bio vlny a sušenej žihľavy.

Kolekcia eko-šetrných vankúšov disponuje decentnými a jednoduchými vzormi, ktoré však pôsobia veľmi vznešene. Dokonalá súhra farieb prispieva k originálnym a voľne kombinujúcim variantom, ktoré je možné z kolekcie vytvoriť. Ponuka zahŕňa niekoľko rôznych modelov, tvarov, farieb a vzorov, ale každý kúsok je absolútnym originálom.

eko kolekcia dekoračných vankúšikoveko kolekcia dekoračných vankúšikov
jednoduchá eleganciajednoduchá elegancia
zaujímavý dizajnzaujímavý dizajn

Zdroj: http://design-milk.com/…son-textiles

Článok Interiérové ​​textílie od Lorny Syson bol publikovaný 16. října 2013 v 16.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...