4 tipy, ako pohostiť návštevu

Tagy:  pohostenie, hostia, bývanie, byt, dom, návšteva

Sponzorované odkazy:

4 tipy, ako pohostiť návštevu

Je úplne prirodzené, že máte rodinu, priateľov a svojich blízkych, s ktorými sa jednoducho nemôžete stále stretávať niekde v reštauráciách, kaviarňach a baroch. Od istého veku vás tiež takéto stretnutia vonku prestanú baviť a radšej zostanete doma a hostí pozvete k sebe. Taká návšteva je ale obvykle pomerne na sladké, preto jej musíte ponúknuť nejaké dobroty, ktoré uspokoja jej jazýček. Nasledujúce 4 jesenné novinky sú skvelým variantom nielen pre návštevu.

Pre hostí niečo unikátne

Chystá sa k vám vzácna návšteva, ktorú ste roky nevideli, plánujete narodeninovú oslavu alebo sa k vám len dostavia vaši priatelia? Potom by ste ich mali vedieť skvele pohostiť a pripraviť im niečo originálne, na čo určite nie sú zvyknutí. Skvelou voľbou je napríklad táto čokoládová fontána, ktorej fungovanie ocenia nielen dospelí, ale aj deti. Do čokolády si potom môžete, podľa ľubovôle, namáčať čerstvo nakrájané ovocie, cukríky, oblátky, sušienky, piškóty alebo napríklad doma upečenú bábovku. Ako dezert je tento nápad senzačný a iste vás poteší aj cena, pretože čokoládovú fontánu zoženiete na e-shope THEHUT.COM za skvelých 37 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Čaj o piatej trochu inak

Čaje by samozrejme mali byť súčasťou každej domácnosti, pretože sú veľmi blahodarné, výdatné a navyše ich môžete často servírovať aj miesto klasickej kávy, ktorú nie každý pije. V posledných rokoch sú veľmi moderné čaje z čerstvej mäty, zázvoru alebo byliniek zo záhradky. Obstarajte si túto praktickú kanvičku na lúhovanie, v ktorej pripravíte chutné domáce čaje za chvíľku a užiť si ich môže celá rodina alebo kamarátky na návšteve. Cena štýlovej sklenenej kanvice je na e-shope LOVETHESIGN.COM príjemných 50 €.

Autor: LOVETHESIGN.COMAutor: LOVETHESIGN.COM

Keď chcete zaujať

Čím je človek starší, tým samozrejme podlieha väčšej nostalgii a kúzlu spomienok. Je teda celkom prirodzené, že svojich známych a kamarátov pozývate na premietanie zo svadby alebo na pozeranie fotografií z dovolenky. Ku každému posedeniu je ale potrebné prichystať aj nejaké to jedlo a pitie. Nechcete sa s prípravami zaoberať príliš dlho, ale napriek tomu by ste radi boli dobrými hostiteľmi? Potom si zaobstarajte tento štýlový popkornovač, ktorý je k filmom ideálny. Jeho cena je na e-shope THEHUT.COM skvelých 43 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Keď nestihnete upiecť…

Čím tak svojich hostí potešiť? Chýbať by nemali nejaké základné jednohubky alebo kanapky, rozhodne slané tyčinky alebo čipsy, víno a koniec koncov tiež niečo sladké, čím určite potešíte úplne všetkých, najmä ženy. Čo ale robiť v prípade, že ste nestihli nič upiecť ani kúpiť zákusky? Skvelým riešením sú tieto trvanlivé sušienky z e-shopu NEIMANMARCUS.COM, ktoré môžete mať stále v zálohe. Ich cena je 25 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok 4 tipy, ako pohostiť návštevu bol publikovaný 4. listopadu 2015 v 17.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...