Ako zohnať krásny nábytok za super ceny?

Tagy:  nakupovanie, lacné nakupovanie, lacný nábytok, tipy, byt, dom, interiér, obchod, internet

Sponzorované odkazy:

Ako zohnať krásny nábytok za super ceny?

Ruku na srdce, kto netúži po krásnom a nadčasovom bývaní? Ak sa aspoň trochu zaujímate o módu a tiež o svoj vzhľad, potom je celkom prirodzené, že to doma chcete mať pekné a nezáleží na tom, či bývate v priestrannej vile s multifunkčnými spotrebičmi alebo v menšej a útulnej garsónke. Avšak také zariaďovanie bývania alebo rekonštrukcia niečo stojí a je potrebné podotknúť, že o poznanie viac ako celkom nový šatník. Aby ste si mohli zaobstarať krásny nábytok do obývacej izby, spálne alebo pracovne, môžete si buď vziať pôžičku alebo sa naučte nakupovať lacnejšie a v obchodoch, kde sa to naozaj oplatí.

Vyhnite sa butikom a dizajnérom

Oblečenie v obchodnom centre zoženiete podstatne lacnejšie, ako keď sa vydáte nakupovať do Parížskej ulice, to je úplne prirodzené, avšak v prípade nábytku v tom nie je príliš veľký rozdiel. Ak milujete menšie butiky, kde je čo kúsok, to originál a vlastní ho uznávaný architekt alebo priamo bytový dizajnér, potom sa nemožno čudovať, že sú jednotlivé modely tak veľmi drahé. Tu platíte nielen za ručnú prácu, ale aj za nápad a návrh architekta. Takým obchodom sa preto vyhýbajte a radšej sa vydajte do miest, kde je nábytok cenovo dostupnejší.

Čakajte na akcie

Nie je vôbec žiadnou novinkou, že veci v akciách sú podstatne lacnejšie a to pritom nemusia byť nijako poničené. Ale kedy takéto zľavy prichádzajú? Obvykle sa na ne môžete tešiť po Vianociach, na Nový rok alebo v letných mesiacoch, kedy ľudia viac utrácajú za dovolenky, než za vybavenie svojho hniezdočka.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Nakupujte na výstavách

Doteraz ste sa nezúčastnili vôbec žiadnej výstavy nábytku? Potom pravdepodobne neviete, ako to na takých akciách chodí s kúpou jednotlivých kúskov. Kým priamo na akcii ich kúpite za neuveriteľné ceny, po výstave vás môže stáť veľmi smiešne sumy. Tovar, ktorý bol na veľtrhu vystavovaný, je totiž v klasickom obchode nepredajný. Jeho cena teda rapídne klesne, avšak nijako tým neutrpí jeho kvalita. Skrine, pohovky, postele, ale aj lustre, komody alebo skrinky na topánky tak zaobstaráte so zľavami až 80 percent, čo sa naozaj oplatí. Doma navyše budete mať kúsok z výstavy, ktorý bude určite niečím zaujímavý, výnimočný a netradičný. Tak na čo ešte čakáte? Zistite si, kde sa bude konať najbližšia výstava nábytku.

Verte internetu

Kamenným predajniam skrátka už odzvonilo a teraz sú v kurze internetové e-shopy. Nakupovanie na webových stránkach je nielen rýchle, prehľadné, pohodlné a veľmi jednoduché, ale nesporne aj o poznanie lacnejšie, než keby ste do predajne zašli osobne.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

Článok Ako zohnať krásny nábytok za super ceny? bol publikovaný 11. listopadu 2015 v 14.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...