Jesenné novinky pre krajší interiér

Tagy:  byt, dom, interiér, dizajn, domácnosť, nábytok, miestnosť, jeseň, november

Sponzorované odkazy:

Jesenné novinky pre krajší interiér

Každé bývanie, hoci by bolo najkrajšie, sa za čas opozerá a vy budete mať pocit, že sa vo svojom byte alebo dome tak trochu nudíte. Rovnako ako obmieňate šatník, treba aj čas od času oživiť interiér, dopriať mu svieži vánok a ozvláštniť ho niečím novým, netradičným a podľa posledných trendov. Jeseni vládnu tmavé prírodné farby, drevo a kameň, ale aj sklo či kovy, preto je výber skutočne široký. Inšpirujte sa novembrovými novinkami a nakupujte na významných e-shopoch, kde vás jednotlivé kúsky vyjdú podstatne lacnejšie.

Zlato, kov a drahé kamene

Zlato je obvykle doménou predovšetkým šperkovníc, kde samozrejme nesmie chýbať. Zlaté však nemusia byť iba klenoty na vašom krku, v ušiach alebo na prstoch, tento krásny odtieň sa môže vyskytovať aj v interiéri, kde sa bude dokonale vynímať. Metalické farby vládnu tohtoročnej jeseni, preto sa ich rozhodne nebojte a smelo ich zakomponujte do svojho bývania. Reč je napríklad o tejto skvostnej zlatej stoličke, ktorá je vhodná ako do luxusnej jedálne, tak do predsiene, ktorá doposiaľ zíva prázdnotou. Stoličku kúpite na e-shope LUISAVIAROMA.COM už za 366 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

V štýle prírody a harmónie

Čím ďalej viac majú ľudia neuveriteľné tendencie sa stresovať, podliehať nervozite a následne až depresiám, ktoré môžu viesť k ťažkým psychickým chorobám. Prečo by ste si ale život takto kazili a zbytočne si pridávali vrásky na tvári? Ak máte v práci nervy na pokraji, mali by ste si doma vytvoriť dokonalú oázu pokoja a harmónie, ktorá vás vždy upokojí a absolútne zrelaxuje, len čo prekročíte prah bytu. Drevený nábytok prírodné farby, ratan, bambus a veľa sviečok, čo vonia po vanilke a jazmíne. To všetko musíte mať. Stolík si zaobstaráte na e-shope LUISAVIAROMA.COM za príjemnú cenu 259 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Odpočívajte kdekoľvek chcete

Odpočinok je niečo, bez čoho nemožno byť a pokiaľ ho nepraktizujete, koledujete si o veľmi vážne zdravotné komplikácie. Každý človek by mal vo svojom príbytku myslieť nielen na praktickú a účelnú kuchyňu, ale aj na relaxačnú zónu, kde načerpáte nové sily, prečítate si obľúbenú knihu alebo jednoducho len tak chvíľu posedíte so šálkou obľúbenej kávy a koláčom. Chýba vám doma klasická leňoška alebo taburetky? Potom sa pozrite na ponuku e-shopu NEIMANMARCUS.COM, kde si určite vyberiete. Tento kúsok napríklad zoženiete vo viacerých farbách, a to od 481 €.

Autor: NEIMANMARCUSAutor: NEIMANMARCUS

Starožitnosť neomrzí

Či je niečo neustále v kurze a snáď nikdy to v interiéri neomrzí, potom sú to rozhodne starožitnosti a nábytok inšpirovaný renesanciou, barokom alebo secesiou. Pravé kúsky by vás samozrejme stáli neuveriteľné imanie, preto sa nebojte zamerať na imitácie, ktorých je v obchodoch veľa. Napríklad na e-shope NEIMANMARCUS.COM nájdete mnoho štýlových kúskov, ktoré sa dokonale zlučujú aj s moderným bytovým dizajnom. Tento stolík do pracovne alebo obývačky zoženiete na e-shope za 1286 €.

Autor: NEIMANMARCUSAutor: NEIMANMARCUS

Článok Jesenné novinky pre krajší interiér bol publikovaný 14. listopadu 2015 v 14.00 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...