FLOOR EXPERTS SLOVAKIA s.r.o. ponúka kvalitné podlahy a podlahové krytiny

FLOOR EXPERTS SLOVAKIA s.r.o. ponúka kvalitné podlahy a podlahové krytiny

Vo svete bývania je veľmi diskutovanou témou rekonštrukcia rodinných domov a bytov, pričom zmeny sa dotýkajú obálky objektu a interiéru. Miestnosti sa menia k neuvereniu, pretože steny získavajú nové farby a podlahy sú novo položené. Pokiaľ zháňate dodávateľa moderných podláh, dovoľujeme si vám predstaviť odbornú firmu FLOOR EXPERTS SLOVAKIA s.r.o., ktorá prichystala svojim zákazníkom bohaté produktové portfólio.

Akonáhle sa pozriete na ponuku podláh, zaiste si vyberiete. Spoločnosť vám zaistí tiež predaj a montáž drevených podláh a ďalších druhov podlahovín.

Laminátové podlahy

Podľa súčasných trendov sa do popredia dostávajú kvalitné laminátové podlahy, ktoré sa vyznačujú elegantným vzhľadom. Z nekonečných možností vzhľadov si vyberie aj náročný klient. Sortiment podláh tejto spoločnosti zahŕňa viac ako tristo dekorov v rôznych triedach.

Drevené podlahy

Ojedinelé kúzlo a punc originality vtisnú miestnosti tradičné drevené podlahy, ktoré odrážajú vašu osobnosť. Drevená alternatíva je ideálna do každého typu interiéru, či už ste priaznivci nadčasového či rustikálneho štýlu. V neposlednom rade je drevená podlaha optimálnym riešením do obytných i komerčných priestorov. U tejto spoločnosti si môžete vybrať z exkluzívnych radov, ktoré budú vyhovovať vášmu vkusu.

foto: floor-experts.skfoto: floor-experts.sk

Vinylové podlahy

Záverom vám predstavujeme moderné vinylové podlahy, ktoré tiež nájdete v ponuke spoločnosti FLOOR EXPERTS SLOVAKIA s.r.o.. Vinylové podlahy, ktoré môžete poznať aj pod skratkou LTV, sa vo svete bývania dostávajú do popredia. Vinylové podlahy sú vysoko odolné a pýšia sa minimálnymi nárokmi na údržbu. Vybrať si môžete z pestrej škály textúr, pričom na svoje si prídu milovníci dreva, kameňa i keramiky. A v neposlednom rade vás nadchne perfektná cenová dostupnosť.

Kontaktujte spoločnosť FLOOR EXPERTS SLOVAKIA s.r.o., ktorá vás uspokojí svojou bohatou ponukou a atraktívnymi cenami.

Článok FLOOR EXPERTS SLOVAKIA s.r.o. ponúka kvalitné podlahy a podlahové krytiny bol publikovaný 21. prosince 2015 v 16.15 v rubrike PR články. Autorom článku je Inzerce. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...