Jar v znamení novej záhrady

Tagy:  jar, jarná záhrada, rastliny, kvety, výzdoba, dom, starosť, starostlivosť

Sponzorované odkazy:

Jar v znamení novej záhrady

Záhrada je istý kúsok šťastia, ktorý vám zakaždým vyčarí úsmev na perách. Pokiaľ si budete po dlhom a namáhavom dni v práci pripadať unavení, otrávení a bez nálady, vaša súkromná záhradka vám poskytne náruč plnú pokoja a pohody, ktorú inde nenájdete. Skoré letné raňajky vám nikde nebudú chutiť tak veľmi, ako aj práca na vašej skvostnej záhrade a hneď ako dostanete chuť prečítať si ženský román alebo napínavú detektívku, záhrada je opäť k dispozícii a spolu s ňou neuveriteľný pokoj a ticho.

Každý kto vlastní záhradku zvyčajne si ju nemôže vynachváliť, avšak aby ste sa na svojom pozemku cítili vždy príjemne a krásne, musíte jej niečo obetovať. Jednak svoj drahocenný čas, ale tiež veľa nápadov a kreativity a nesmiete zabúdať na zmeny podnebia, ktoré sú pre rastlinky citlivé. Najviac práce vám záhrada zaberie na konci zimy, kedy je po návale snehu a dažďov každoročne schátraná a poničená. Venujte jej svoju lásku a starostlivosť a pripravte sa na jar s novými záhonmi a tiež trendmi, ktoré vás budú baviť nielen na jar, ale po celý dlhý rok.

Opekajte špekáčiky štýlovo

Pamätáte si, keď ste sa ako malé deti nemohli nabažiť opekaniu špekačiek? Nešlo zďaleka tak o jedlo, ako o akúsi tradíciu a rituál, ktorý deti jednoducho baví. Zaspomínajte na detské roky a urobte si so svojimi potomkami alebo vnúčatami pekný podvečer pri opekaní najrôznejších dobrôt. Klasické a trochu nebezpečné ohnisko však vymeňte za praktickejší variant v podobe tohto modelu značky IMPROVEMENTS. Prenosné ohnisko vás na e-shope spoločnosti bude stáť 197 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Myslite na svojich miláčikov

Ak máte domácich miláčikov, potom záhrada rozhodne nie je len váš majetok. Každé domáce zviera by malo mať svoje vlastné zázemie, či už hovoríme o koterci pre psov alebo o teráriu pre hada. Namiesto aby ste svoje miláčikov nútili tráviť čas vnútri, obstarajte im vonkajšie striešky a domčeky, kde sa budú cítiť príjemne. Čo hovoríte napríklad na striešku pre mačky? Jej cena je na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM príjemných 125 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Nezabudnite na kvetiny

Žiadna záhrada sa nikdy nezaobíde bez kvetín, hoci by bola menšia a veľmi skromná. Kvety sú totiž plné života, energie a vzbudzujú vo vás krásne pocity, ktoré sú jednoducho na nezaplatenie. Ak máte strach, že vám niektoré citlivé odrody nevydržia, kúpte si tieto kvetináčové trvalky, ktoré sú veľmi pôvabné na pohľad a prekvapivo nenáročné na údržbu.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Privítajte svojich hostí

S príchodom jari sú ľudia zrazu plní energie, dobrej nálady a treba podotknúť, že majú sklony byť spoločenskejší, viac než v zime. Tiež máte chuť naraz poriadať rodinné oslavy a pozývať svojich priateľov na pohárik alebo rovno večeru? Potom je náležite privítajte s novými štýlovými rohožkami značky IMPROVEMENTS. Cena jednej rohožky je na e-shope značky 80 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Článok Jar v znamení novej záhrady bol publikovaný 14. března 2016 v 07.45 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...