Domácnosť v znamení zelenej

Tagy:  farba, zelená, doplnky, byt, dom, jar

Sponzorované odkazy:

Domácnosť v znamení zelenej

Zima sa dáva na ústup a spolu s ňou aj ponuré a zemité farby, ktoré sú typické ako pre šatník, tak pre domácnosť a interiér ako taký. Ľudia si túto skutočnosť mnohokrát vôbec neuvedomujú, ale zmenami podnebia sú ovplyvňované neuveriteľným spôsobom. S príchodom zimy si automaticky zaobstaráte sivé kvetináče, biele sviečky a vlastne aj premýšľate o tom, že by ste vymaľovali a zaobstarali si tmavšie závesy. Keď príde jar, celý byt aj dom vám rozkvitne, rozjasní sa a po sivých, purpurových a okrových odtieňoch nie je ani chýru ani slychu. Premýšľate, akými tónmi privítať túto jar? Potom sa zamerajte na zelenú, ktorá je synonymom pre prebúdzanie sa prírody.

Zahaľte sa do súkromia

Ak žijete v prízemí alebo máte rodinný domček, potom by voľné okná boli doslova ako výkladná skriňa, do ktorej by sa zvedaví susedia a okoloidúci veľmi radi pozerali. Každý človek prirodzene túži po súkromí a pokoji, preto nedovoľte okoliu aby vám nárok zobralo a kúpte si štýlové závesy, ktoré navyše svedčia interiéru. Ideálne stavte na jemnú limetkovú zelenú, ktorá si skvele rozumie so svetlými odtieňmi, drevom, kameňom a všetkým, čo má niečo spoločné s prírodou. Tieto krásne závesy kúpite na e-shope THEHUT.COM už za skvelých 64 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Kvety aj v neživej podobe

Živé kvety sú v byte alebo dome samozrejmosťou, obzvlášť potom na jar, keď príroda bujnie a všetko krásne kvitne a vonia na kilometre ďaleko. Vedecké štúdie ale dokazujú, že nielen živé kvety, ale aj všetky rastlinné motívy nanesené na plátne alebo v prípade akýchkoľvek umeleckých diel, sú pre spolužitie skvelou voľbou. Pozitívne totiž ovplyvňujú myslenie, premýšľanie a majú vplyv na optimistickú a veselú náladu. Abstraktné motívy alebo dokonca halucinogénne plátna vymeňte radšej za kvety a rastlinky a budete sa mať ešte lepšie, než doteraz.

Autor: KOHLS.COMAutor: KOHLS.COM

Myslite na detaily

Pri zariaďovaní bytu alebo jeho rekonštrukcii by ste nemali zabudnúť ani na tie najdrobnejšie detaily a drobnosti, ktoré práve robia interiér takým pútavým a príjemným. Obzvlášť v prípade, keď do domácnosti nechcete toľko investovať, ale iba by ste jej radi dodali trochu toho jarného tepla a sviežosti, zamerajte sa práve na tieto doplnky. Výborným tipom sú napríklad výrobky značky IMPROVEMENTSCA­TALOG, ktorá prichádza s jarnou kolekciou inšpirovanou Provance, vintage a retrom, kde sa spája návrat do minulosti, s prírodnými materiálmi a krásnymi jemnými farbami, ako je napríklad táto zelenkavá. Praktický vešiak na oblečenie a doplnky kúpite na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM už za senzačných 26 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Článok Domácnosť v znamení zelenej bol publikovaný 22. března 2016 v 00.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...