4 interiéry, ktoré vás dostanú

Tagy:  bývanie, dom, byt, farby, kombinácie, nábytok, doplnky

Sponzorované odkazy:

4 interiéry, ktoré vás dostanú

Iste nie ste žiadnou výnimkou, ak chcete mať svoje bývanie nielen útulné, ale aj dizajnovo prepracované a moderné. Je všeobecne známe, že sa budete vo svojom obydlí cítiť komfortne a ako sa hovorí „ako doma“, ak si ho zariadite k obrazu svojmu. A ruku na srdce, kto by sa cítil príjemne v obklopení zašednutých stien, špinavého starého koberca a ponuky z doby dávno minulej v zariadení „čo dom dal“. Hľadáte inšpiráciu pre svoje bývanie a stále neviete, ako obývaciu izbu, kuchyňu alebo spálňu zariadiť? Máme pre vás pár krásnych interiérov, ktoré vás dostanú.

Izba zaliata slnkom

Teplé farby v izbe vždy hrajú prím, lebo sú príjemné a človek sa v ich obklopení cíti dobre. Kombinovať ich môžete spolu s podobnými odtieňmi, kedy vytvoríte harmóniu tón v tóne alebo možno naopak zaimprovizovať s farbami svetlými či čiernou, ktorá je nadčasová a do interiéru je vždy vhodná. Príjemnou farbou je rozhodne horčicovo a medovo žltá, ktorá sa skvele vyníma v obývacej izbe. Nie príliš vhodná je v spálni, ktorej by naopak mali vládnuť tóny bledé a studenšie, ktoré sú ideálne pre spánok. K žltej pohovke a doplnkom laďte zlatú a kovovú a nebojte sa ani kombinácii kože a lesklých materiálov, ktoré spolu vytvoria priamo luxusnú symbiózu.

Autor: ANYASDESIGNSAutor: ANYASDESIGNS

Pastelky do pracovne

Pracovňa je zvyčajne miestom, kde sa pracuje alebo študuje, preto by mala byť zariadená účelne, prakticky a tak, aby nerušila a neodvádzala vašu pozornosť inam. Výrazný obraz alebo halucinogénna tapeta naproti písaciemu stolu nie sú vhodnou voľbou. Čo je naopak skvelé sú jemné pastelové farby, ktoré sú optimistické a podnecujú kreativitu a tvorivého ducha. Napríklad jemný ružový nábytok, mentolové stoličky, marhuľové steny a biela podlaha sú zásahom do čierneho.

Autor: ANYASDESIGNSAutor: ANYASDESIGNS

Staroružová nie je len pre ženy

Keď sa povie ružová, väčšina žien sa radostne rozžiari a muži s hrôzou vytrieštia oči, pretože by interiér práve v tejto farbe asi nechceli. Vkus žien a mužov sa všeobecne príliš nezlučuje a preto je potrebné nájsť istý kompromis, s ktorým budú súhlasiť obe pohlavia. Ružová však nie je výhradne ženskou záležitosťou a určite nie v prípade, keď sa jedná o staroružovú. Tá je veľmi príjemná a v kombinácii s prírodnými farbami a drevom môže vyzerať skvele nielen v ženskom byte.

Autor: ANYASDESIGNSAutor: ANYASDESIGNS

Farby jesene po celý rok

Samozrejme aj interiér je značne ovplyvnený zmenou ročného obdobia, avšak museli by ste byť milionári, keby ste každú jar, jeseň, zimu a prípadne i leto menili kompletne celý byt a zhotovovali si nábytok v aktuálnych farebných trendoch. Interiér by mal byť nadčasový a ideálne volený tak, aby vám vyhovoval úplne po celý rok. Krásnym a hrejivým variantom je napríklad obývacia izba v typicky jesenných zemitých farbách purpurovej a okrovej. Farby sú sami osebe pomerne neutrálne a tak k nim možno ladiť ako farby svetlé, tak tmavé a znesú aj drevo, kameň aj sklo, kov a plast.

Autor: ANYASDESIGNSAutor: ANYASDESIGNS

Článok 4 interiéry, ktoré vás dostanú bol publikovaný 23. března 2016 v 00.00 v rubrike Byt a Dom. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...