Hravé varenie alebo čo potrebujete, keď ste v kuchyni s deťmi?

Tagy:  pečenie, varenie, zdobenie, deti, pečenie s deťmi, s deťmi v kuchyni

Sponzorované odkazy:

Hravé varenie alebo čo potrebujete, keď ste v kuchyni s deťmi?

Deti sú prirodzene hravé, rady skúmajú nové možnosti a ako to tak býva, vždy ich láka niečo, čo nie je určené výhradne pre nich. Klasické hračky čoskoro omrzia a príde na rad starosť o všetko, čo robia dospelí. Veľa žien a mamičiek na materskej dovolenke sa bojí deti do svojho kuchynského kráľovstva pustiť, lebo práve v tejto miestnosti číha veľa nástrah. Čo keby vám ale vaše ratolesti raz pomohli s prípravou večere alebo pečenia koláča? Kúpte si zábavné vymoženosti a varenie a pečenie bude baviť nielen ich, ale napodiv aj vás.

Nanuky v pohodlí domova

Na planéte zem snáď neexistuje dieťa, ktoré by nemalo rado sladkosti, a to vo všetkých možných podobách. Jednou z najobľúbenejších detských pochúťok je samozrejme zmrzlina, ktorú však svojim najdrahším často zakazujeme. Niet sa čomu diviť, zmrzlina z obchodov obsahuje veľa nezdravých chemikálii a konzervantov, ktoré pre detské telíčko nie sú práve ideálnou voľbou. Ak chcete mať prehľad o tom, čo deti maškrtia a zároveň si s nimi chcete užiť trochu tej zábavy, kúpte si túto štýlovú sadu na domáce nanuky, a to už za 36 €, v e-shope COOKING.

Autor: COOKINGAutor: COOKING

Zákusky ako z cukrárne

Okrem miešania cesta a ochutnávania, deti tiež veľmi baví čokoľvek zdobiť a výtvarne skrášľovať. Ideálne je preto pečenie domácich cupcakes, ktoré aj menšie dieťa zvládne, pomerne ľahko, ozdobiť. Stačí si len zaobstarať cukrárske vrecko a tieto praktické pomôcky, vďaka ktorým urobíte ozdobné vlnky a mnoho ďalších motívov. Pomôcky na ozdobovanie si zaobstaráte opäť v e-shope COOKING, a to už za skvelých 26 € za 12násť dielnu sadu.

Autor: COOKINGAutor: COOKING

Varenie a pečenie bez spálenia

Kuchyňa v sebe samozrejme skrýva veľa možností na poranenie, a to nielen pre dieťa, ale aj pre dospelého človeka. Môžete sa porezať nožom, pošmyknúť po mokrom povrchu, ale aj popáliť o rúru, čo rozhodne nie je nič príjemné. Neponechávajte nič náhode a zaobstarajte sebe aj deťom praktické a navyše veľmi trendové rukavice na varenie, vďaka ktorým sa už nikdy nespálite a ešte vám to v kuchyni pristane. Túto rukavicu možno zakúpiť na e-shope HOUSEOFFRASER za 12 €.

Autor: HOUSEOFFRASERAutor: HOUSEOFFRASER

Slávnostnú tortu, čo zvládne aj dieťa

Často si na detských oslavách hovoríte, ako hostiteľka zvládla upiecť tak exkluzívnu tortu, čo vyzerá ako z katalógu? Buď má daná gazdinka veľmi šikovné ruky, alebo vie nakupovať také formy na pečenie, ktoré odvedú väčšinu ťažkej práce za ňu. Zaobstarajte aj vy svojim deťom na narodeninové oslavy tieto štýlové silikónové formy, vďaka ktorým vytvoríte chutný korpus na tortu prakticky hneď a bez jediného chybného pokusu. Upečenie takejto torty potom zvládne aj dieťa. Cena silikónovej formy na pečenie sa v e-shope Bloomingdales pohybuje okolo 25 €.

Autor: BLOOMINGDALESAutor: BLOOMINGDALES

Vykrajovače trochu inak

Každý, kto aspoň na Vianoce pečie nejaké to pečivo, má doma určite hŕbu formičiek. Pokiaľ vás ale už klasické srdiečka, kolieska a hviezdičky omrzeli a radi by ste svoje deti zapojili trochu viac a prebudili v nich kreativitu, zaobstarajte si na e-shope WILLIAMS-SONOMA túto jedinečnú kolekciu, ktorá navyše obsahuje aj pomôcky na tvarovanie a vykrajovanie v podobe záhonu, plotu a ďalších drobností, vďaka ktorým môžete zostaviť napríklad domček alebo rovno celý dvorček. Súprava vás vyjde na 13 €.

Autor: WILLIAMS-SONOMAAutor: WILLIAMS-SONOMA

Článok Hravé varenie alebo čo potrebujete, keď ste v kuchyni s deťmi? bol publikovaný 10. února 2015 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...