Zlaté bytové doplnky - dodajte interiéru štýl

Tagy:  bývanie, byt, dom, nábytok, doplnky, farby, zlatá, zlatá farba

Sponzorované odkazy:

Zlaté bytové doplnky - dodajte interiéru štýl

Bývanie sa vždy nesie v určitom duchu a zvyčajne odráža charakter a zvyklosti majiteľa. Tí, čo majú v živote tak trochu chaos, zvyčajne v takom byte žijú a tí, čo si potrpia na jednoduchosť, eleganciu a čistotu majú zvyčajne bývanie podobne prispôsobené. Každý byt či dom by mal byť doladený určitými doplnkami, ktoré robia bývanie jednak útulnejším, ale aj modernejším. Kúpte si doplnky a dekorácie v zlatej farbe, ktorá je trendy a predovšetkým nadčasová. Zlaté dekorácie budú moderné dnes, ale aj za desať rokov.

Fotografie sú niečo, čo by vo vašom byte nemalo chýbať. Ide totiž o známku lásky a priateľstva, ktorá prestupuje celým bytom, nielen jeho obyvateľmi. Fotografie však samozrejme vyžadujú zarámovanie, aby mohli byť buď zavesené alebo ľubovoľne umiestnené na police a komody či dokonca skrine. Obstarajte si štýlové rámčeky v zlatej farbe, ktoré sú jednoduché, veľmi elegantné a predovšetkým kvalitné. Cena rámčeka je na e-shope wedgwood.co.uk 25 €.

Autor: wedgwood.co.ukAutor: wedgwood.co.uk

Skvelou dekoráciou sú v interiéri tiež vankúšiky všetkého druhu, ktoré sa môžu objavovať v mnohých miestnostiach, nielen v spálni alebo izbe pre hostí. Dekoratívne vankúšiky vyzdvihnú jednoduchosť pohovky a oživia aj police a regály, ktoré nie a nie zaplniť knihami či suvenírmi z ciest a dovoleniek. Na e-shope neimanmarcus.com nájdete novú kolekciu značky Pyar a colectiv, ktorá predstavuje doplnky v metalických farbách a zlatá samozrejme nesmie chýbať. Cena vankúšika je na e-shope 291 €.

Autor: neimanmarcus.comAutor: neimanmarcus.com

Základom každého bývania je tiež príjemná vôňa, ktorá by sa mala rozprestierať naprieč celým domom alebo bytom. Obstarať si môžete elektrické rozprašovače, manuálne rozprašovače alebo moderné a multifunčné vonné adaptéry, ktoré vydržia dlho a v miestnosti navyše plnia funkciu bytového doplnku. Na e-shope net-a-porter.com nájdete mnoho variantov a tiež vôní, a to od zmyselnej vanilky, cez orientálne citrusy až po príjemné kvety. Cena sa pohybuje okolo 82 €.

Autor: net-a-porter.comAutor: net-a-porter.com

Máte tak trochu pocit, že vášmu bytu niečo chýba a steny zívajú prázdnotou? Potom existuje mnoho variantov, ako interiér zútulniť. Skvelou voľbou sú samozrejme obrazy a fotografie, prípadne tapety. Ak ale chcete byť originálnym a zaujať svojou fantáziou, kúpte si štýlové aplikácie na stenu, ktoré nemajú obdobu. Stavte napríklad na zlatých motýlikov, ktorých dostanete na e-shope modcloth.com už za 31 €. Aplikácia sa bude skvele vynímať v obývacej izbe, ale tiež napríklad v spálni alebo v izbe pre deti.

Autor: modcloth.comAutor: modcloth.com

Článok Zlaté bytové doplnky - dodajte interiéru štýl bol publikovaný 14. června 2016 v 13.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...