Doplnky podľa Kate Spade

Tagy:  doplnky, byt, dom, dekorácie, kuchyňa, jedáleň, obývačka, kate spade

Sponzorované odkazy:

Doplnky podľa Kate Spade

Doplnky a dekorácie robia byt bytom a je potrebné podotknúť, že by bez nich bývanie pôsobilo nudne, fádne a predovšetkým nezabývane. V takomto bývaní by sa nikto necítil príliš dobre, preto je potrebné aj na tie najmenšie detaily v domácnosti myslieť a vhodne ich do interiéru začleniť. Chceli by ste dať bytu či domu nový štýl, zaobstarať si zaujímavé kúsky, ktoré len tak niekto doma nemá? Potom sa pozrite na najnovšiu kolekciu od Kate Spade, ktorá vám úplne učaruje.

Kate Spade je značka pochádzajúca z New Yorku a jej autorkou je, ako názov napovedá, talentovaná návrhárka a dizajnérka Kate Spade. Tá vyrába predovšetkým krásne kabelky a iné doplnky, ale aj veci do domácnosti, ktoré majú štýl, glanc a sú elegantné a veľmi vkusné. Ak chcete, aby bolo vkusné a pritom nevšedné aj vaše bývanie, potom viete, na koho sa môžete s dôverou obrátiť.

Každý vo svojej domácnosti musí mať súpravu riadu, ktorá slúži na prípravu pokrmov a tiež ku stolovaniu ako takému. Základom sú samozrejme taniere, misky, ale aj poháre a šálky. Aj riad vám môže vykúzliť úsmev na perách a urobiť krajší deň, preto by ste si mali zaobstarať také kúsky, ktoré budú vtipné, inovatívne a netypické. A presne také sú tieto šálky od Kate Spade, ktoré kúpite na e-shope NEIMANMARCUS.COM už od 18 € za kus.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Dochucovadlá sú základom každého varenia a rozhodne sa bez nich nedá zaobísť. Čo doma nemusíte mať sú rôzne chémie ako je polievkové korenie a glutamáty, čo ale jedlu dodá skvelú a nezameniteľnú chuť, sú kombinácie soli a korenia, ktoré na stole jednoducho nesmú chýbať. Obstarajte si štýlovú soľničku a koreničku, ktoré sú od značky Kate Spade originálne a naozaj jedinečné. Ich cena je na e-shope BLOOMINGDALES.COM 29 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Iste ste si stihli všimnúť, že je v posledných rokoch opäť neuveriteľne v móde retro, a to snáď vo všetkých jeho podobách. 60. roky, hippies, vintage štýl a mnoho ďalších sa objavuje ako v móde, tak v interiéroch a ak chcete mať bývanie originálne a nevšedné a napriek tomu nadčasové, potom by ste mali staviť práve na retro kúsky. Skvelým tipom je napríklad retro riadu vo farebnom prevedení, ktoré zakúpite na e-shope NORDSTROM.COM.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Ak radi a často varíte, potom pravdepodobne nespotrebujete všetky suroviny naraz a teda budete musieť čas od času niektoré ukladať alebo si ich pripravovať na druhý deň do práce, prípadne deťom do školy ako desiatu. Či už je to tak alebo onak, nemali by vám chýbať štýlové škatuľky, ktoré budú ozdobou chladničky aj celej kuchyne. Pozrite sa opäť na e-shop NORDSTROM.COM, kde si určite vyberiete.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Článok Doplnky podľa Kate Spade bol publikovaný 29. června 2016 v 17.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...