5 vecí, s ktorými je interiér príjemnejší

Tagy:  doplnky, byt, dom, dekorácie, interiér, bývanie, obydlie

Sponzorované odkazy:

5 vecí, s ktorými je interiér príjemnejší

Každý človek sa snaží svoje bývanie zariadiť tak, aby mu bolo čo najpríjemnejšie a pôsobilo naozaj harmonickým dojmom. Nezáleží na tom, či preferujete ultra moderný štýl alebo máte radi masívne drevo, ktoré je samo osebe hrejivé. Vždy potrebujete ešte dekorácie a doplnky, ktoré bývanie spríjemnia a vďaka ktorým bude trávenie vášho času medzi múrmi nehnuteľnosti maximálne komfortné. Čo by vo vašom interiéri nemalo chýbať, aby ste mohli s pokojným svedomím prehlásiť, že sa cítite naozaj skvele? Týchto 5 vecí k nim rozhodne patrí.

Sviečky na mnoho spôsobov

Príjemné pocity dokáže navodiť nielen ľúbivý interiér, teplo a dobrá spoločnosť, ale aj vôňa. Pachy komfort veľmi ovplyvňujú a ak doma nebudete cítiť nič príjemné, pravdepodobne sa nebudete môcť uvoľniť a povedať, že ste naozaj doma. Skvelou voľbou, ako bývanie zabezpečiť krásnou vôňu, ktorá však bude nevtieravá, sú samozrejme sviečky. Vyberte si také, ktoré majú prírodnú arómu, ktorá vás nebude štípať v očiach ani dutinách a predovšetkým sa uvoľňuje postupne. Pozrite sa na e-shop NET-A-PORTER.COM, kde nájdete skvelé sviečky od 22 €.

Autor: NET-A-PORTER.COMAutor: NET-A-PORTER.COM

Pohodlné vankúše

Dokážete si predstaviť spálňu alebo detskú izbu bez komfortného vankúša a periny? Pravdepodobne nie, avšak vankúše nemusia byť záležitosťou výlučne spálne a „spacích“ miestností. Skvele vyzerajú tiež ako dekorácia v obývacej izbe alebo v hale. Obstarajte si moderné dekoratívne vankúše a vyzdobte nimi sedaciu súpravu, leňošku, kreslá alebo aj police a knihovničku. Cena vankúšov je na e-shope NORDSTROM.COM 36 €.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Knižnica pre chytré hlavy

V určitom veku vás prestane baviť denne navštevovať kaviarne, vysedávať s kamarátmi a popíjať každý večer v inom bare. Jednoducho sa dostaví doba, kedy si radi posedíte vo svojom obľúbenom kresle a prečítate si knihu alebo aspoň noviny. Pre túto zábavu vám nesmie chýbať domáca knižnica, ktorá je jednak zásobárňou kvalitného čítania, ale predovšetkým skvelou dizajnovou záležitosťou.

Autor: CYMAX.COMAutor: CYMAX.COM

Stretávka pri rodinnom krbe

Nie nadarmo sa používa výraz „pri rodinnom krbe“, a to aj pre tie príležitosti, kedy sa rodina zíde, ale bez prítomnosti spomínaného krbu. Krbové kachle, v miestnosti vytvárajú veľmi príjemné prírodné teplo a treba podotknúť, že izba sa zmení na nepoznanie. Obývacia miestnosť je následne útulná a priamo nabáda k organizovaniu rodinných stretnutí. Pokiaľ krb ešte nemáte, pozrite sa na e-shop CRATEANDBARREL.COM, kde si svoju variantu iste vyberiete.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Kvety v každej izbe

Ak netrpíte žiadnymi alergiami, potom by vo vašom bývaní nemali chýbať rastliny všetkého druhu. Do miestností, kde spíte, sú vhodné nekvitnúce rastliny ako sú palmy a trvalky, do obývacej izby a jedálne voľte rozkvitnuté orchidee, ľalie alebo ruže, ktoré bývanie rozžiaria a oživia.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Článok 5 vecí, s ktorými je interiér príjemnejší bol publikovaný 18. července 2016 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...