Novinky do domácnosti alebo čo vám v októbri nesmie chýbať

Tagy:  byt, dom, doplnky, dekorácie, interiér, štýl, október, jeseň, farby

Sponzorované odkazy:

Novinky do domácnosti alebo čo vám v októbri nesmie chýbať

Október sa nesie v duchu typických jesenných motívov a farieb, ktoré pripomínajú opadané lístie. Ak si potrpíte na domáce dekorácie a novinky, potom by vám doma nemali chýbať práve jesenné farby ako je okrová, horčicovo žltá, purpurová, vínová a samozrejme univerzálna béžová. Pozrite sa na novinky vyhlásených a populárnych e-shopov a zaobstarajte si štýlové bytové kúsky, ktoré použijete aj inokedy, nielen na jeseň.

Sviečka ako základ dekorácie

Čo by v žiadnom byte alebo dome nemalo chýbať, sú každopádne vonné a dekoratívne sviečky. Vďaka nim je domácnosť útulnejšia, príjemnejšia a komfortnejšia nielen pre jej obyvateľov, ale aj pre akúkoľvek návštevu, či už sa jedná o blízkych priateľov alebo známych z práce. Zaobstarajte si do domácnosti jesenné sviečky od Nest Fragrances, ktoré sú nielen dizajnovo prepracované, ale aj obohatené o vonné oleje, ktoré udržia vôňu v byte niekoľko hodín. Čo hovoríte na tradičnú jesennú vôňu tekvíc a škorice alebo jabĺk a rumu? Cena sviečok je na e-shope NEIMANMARCUS.COM 15 € za kus.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Deka do chladných dní

Vlastníte zimnú záhradu alebo si chcete užiť ešte posledné príjemné hrejivé dni plné slnka a pohody? Potom si musíte zaobstarať štýlovú deku z pohodlných materiálov. Deka je v jesenných farbách hnedej a oranžovej, ktorá sa úplne dokonale hodí k jesennému koloritu záhrady. Deku si zaobstaráte na e-shope FARFETCH.COM za príjemných 33 €.

Autor: FARFETCH.COMAutor: FARFETCH.COM

Tekvice všade okolo

Ako sú pre leto tradičné jahody, pre jar kvety všetkého druhu a pre zimu vločky, nesmiete na jeseň zabudnúť na tekvice, ktoré sú jej typickým znakom. Tekvice sú nielen v klasických jesenných farbách, ale zároveň majú mnoho spôsobov využitia. Výborne sa hodia ako dekorácia do interiéru aj exteriéru, ale rovnako tak si s nimi poradíte v kuchyni pri príprave polievky, rizota alebo torty. Chýba vám doma dekorácia v podobe tekvice? Potom sa pozrite na kolekciu značky Improvements, ktorá prichádza s radom moderných kúskov v tradičnom poňatí. Cena tejto dekoratívnej sklenenej tekvice je na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM za 41 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Zlatá stále v kurze

Modernou farbou nielen pre jeseň je rozhodne zlatá a medená. Metalické odtiene sú v trende už niekoľko rokov a objavovať sa môžu ako vo vašom šatníku, tak doma v interiéri. Zlatá farba je hrejivá a v domácnosti pôsobí príjemným harmonickým dojmom. Ak u vás v dome prevláda drevo, prírodné farby alebo jemné svetlé odtiene, potom sú zlaté doplnky tou najlepšou voľbou. Kúpte si napríklad kombináciu týchto zlatých váz nielen na kvety a sušené lístie. Cena dekorácia je na e-shope LUISAVIAROMA.COM úžasných 74 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Článok Novinky do domácnosti alebo čo vám v októbri nesmie chýbať bol publikovaný 28. října 2016 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...