5 typov na krásny jesenný slávnostne prestretý stôl

Tagy:  november, dekorácie, prestieranie, stôl, jedáleň, interiér, doplnky

Sponzorované odkazy:

5 typov na krásny jesenný slávnostne prestretý stôl

Jeseň je v plnom prúde a ani nie za mesiac tu budú Vianoce. Tie sviatky, ktoré takmer každý človek na svete miluje a na ktoré sa naozaj každý neuveriteľne teší. Než sa ale naladíte do vianočnej atmosféry a vyzdobíte si dom anjelikmi, svietnikmi vo sviatočných farbách a nezačnete páliť aromatické sviečky s vôňou škorice a jabĺk, oživte váš slávnostne prestretý stôl o jesenné prostredie a riad, ktorý užijete po celý rok, nielen na jeseň.

Trendom tohto roku sú organické kúsky riadu a doplnkov, ktoré na prvý pohľad hovoria, že sú prírodnejšou variantou klasického nalešteného riadu a nehrajú sa na luxus ani prepych. Aj napriek tomu sú však veľmi kvalitné a rozhodne nejde o lacné kúsky. Pozrite sa na ponuku e-shopu BLOOMINGDALES.COM, kde si určite vyberiete. Čo hovoríte napríklad na tieto surové taniere z kovov? Skvele sa hodia do jednoduchých moderných bytov, ale tiež do dreveného interiéru. Cena taniera je 39 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Detaily sú v každom interiéri veľmi dôležité a nemali by ste zabúdať ani na fakt, že jete tiež očami. Prestieranie je alfou a omegou správneho stolovania a pokiaľ chcete večerať trochu na úrovni, nemali by na vašom stole chýbať ani trendové obrúsky. Nemáte čas ani šikovné ruky na skladanie origami z papiera a obrúskov? Potom si na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM kúpte tieto štýlové kúsky, ktoré všetku prácu odvedú za vás. Cena sa pohybuje okolo 9 € za sadu.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Nie je nad kvalitný kus masívneho dreva, ktorý naozaj vydrží roky. Reč však nie je iba o klasickom nábytku ako sú postele alebo skrine, ktoré skrátka nemajú obdobu, ale aj o riade. Misky zo skla sú veľmi krehkým tovarom a porcelán stojí stovky eur. Kvalitné drevené misy dobre vyzerajú a len tak z nich triesky nenarobíte. Cena tejto misy na ovocie alebo zemiačiky je na e-shope NEIMANMARCUS.COM 73 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

V jednoduchosti je krása, čím by ste sa mali riadiť aj v prípade bytového interiéru a jeho zariaďovania. Príliš extravagantné kúsky sú síce pútavé, ale pravdepodobne vám za chvíľu začnú vadiť a budete mať chuť ich vymeniť za niečo trochu „obyčajnejšie“. Namiesto plytvania peniazmi si preto kúpte tradičné a kvalitné biele prestieranie a oživte ho napríklad zlatými sponami s nápismi. Cena spôn je na e-shope CRATEANDBARREL.COM 5 € za kus.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Milujete jeseň so všetkým a jeho symboliku na svojej domácnosti nechávate patrične vyznieť? Potom vás určite nadchne tento štýlový obrus s dyňami. Ten je pre jesenné dni úplne typický, rovnako ako tekvica, ktoré sú považovaná za symbol tohto ročného obdobia. Cena zaujímavého obrusu je na e-shope CRATEANDBARREL.COM 28 €.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Článok 5 typov na krásny jesenný slávnostne prestretý stôl bol publikovaný 28. listopadu 2016 v 00.00 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...