Darčeky ktoré potešia? Skúste ich doma vyrobiť

Tagy:  vianočné darčeky, dekorácie, vianoce, sviatky, ozdoby, jedlé darčeky, sviečky, čokoláda, likér

Sponzorované odkazy:

Darčeky ktoré potešia? Skúste ich doma vyrobiť

Vianoce sú každoročne o rodine a pohode, avšak rozhodne sa nezaobídu bez darčekov. Tie sú skrátka alfou a omegou každých sviatkov tohto typu a preto ani vy nemôžete zabudnúť na obdarovávanie svojich najbližších a priateľov. Chcete byť tento rok originálny, netradičný a tiež by ste chceli prekvapiť? Potom niektoré darčeky vyrobte a staňte sa tým najkreatívnejším človekom široko ďaleko.

Sviečka pre kolegyňu

Kolegyniam a známym je ideálne venovať drobné pozornosti, ktoré však nie sú príliš osobné a intímne. Ideálnou voľbou sú spomienkové predmety a dizajnové kúsky, ktoré možno vystaviť v kancelárii na stole alebo doma. Čo takto vyrobiť domácu dekoráciu so sviečkou? Obstarajte si klasickú čajovú sviečku, sušené listy alebo kvety, pár kamienkov či trblietok a ďalších drobností, ktoré sa vám zdajú kreatívne a vhodné. Následne sviečku pomocou ozdôb a taviacej pištole ozdobte a na svete je domáca sviečka za pár desiatok centov. A kde ozdoby nakúpiť? Skúste napríklad Ikea alebo menšie obchodíky s dekoráciami.

Veniec pre každého

Čo na Vianoce doma samozrejme nikdy nesmie chýbať, sú vence, a to ako adventné, tak ozdobné na vonkajšie dvere. Takéto vence sú nielen pomerne drahé, ale tiež nie vždy dostupné v takej variante, farebnom prevedení a materiáloch, ktoré chcete alebo ktoré chcú vaši blízki. Vyrobte domáci adventný veniec z ihličia, ľubovoľných sviečok, tavnej pištole a najrôznejších ozdôb, ktoré sa budú dokonale hodiť do interiéru bytu alebo domu. Použiť môžete tiež staré gule na stromček, ktoré tento rok vašu jedličku alebo smrek zdobiť nebudú.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Pralinky pre milovníkov sladkého

Ak niečím nikdy nikoho neurazíte, potom je to rozhodne čokoláda a sladké ako také. Čokoládové sladkosti sú neresti už malých detí a treba podotknúť, že im naozaj len málo kto odolá. Než aby ste darovali Milku alebo iný druh čokolády, ktorú možno kúpiť na každom rohu, vyrobte pre svojich milovaných domáce luxusné pralinky. Do silikónovej formičky na pralinky nalejte zmes rozpustenej čokolády, orechov a pridať môžete aj jedlé perličky, hoblinky bielej čokolády alebo iné jedlé ozdoby, vďaka ktorým bude čokoládový darček ešte o niečo krajší.

Nie je alkohol ako alkohol

Aj tí, čo si na alkohol príliš nepotrpíte, na Vianoce väčšinou nepohrdnú vaječným likérom. Ten je jemný, s nádychom vanilky alebo škorice a chutí takmer každému. K Vianociam vaječný koňak jednoducho patrí, preto neváhajte domácu dobrotu vyrobiť. Likér nalejte do krásnych nádob, ozdobte mašľou a darček je na svete.

Článok Darčeky ktoré potešia? Skúste ich doma vyrobiť bol publikovaný 5. prosince 2016 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...