Tipy na darčeky pre kolegyne? Tieto sú skvelé!

Tagy:  darček, vianoce, sviatky, kolegyne, drobnosti, doplnky, dekorácie, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

Tipy na darčeky pre kolegyne? Tieto sú skvelé!

Na Vianoce by ste si mali spomenúť nielen na svojich najbližších, ale aj na ľudí, s ktorými trávite väčšinu času, bez toho aby ste boli najlepšími priateľmi. Reč je napríklad o kolegyniach, ktoré zapĺňajú prevažnú väčšinu vášho času. Čo ale kolegyni venovať, pokiaľ ju až tak dobre nepoznáte? Príliš osobné a intímne darčeky sú naozajstným riskom, preto stavte na štýlové doplnky, drobnosti do kancelárie a drobnosti, ktoré ženy jednoducho vždy potešia.

Ak pracujete v kancelárii, potom sa nezaobídete bez poznámkových blokov a papierov. Namiesto klasických firemných zápisníkov, ktoré sú všetko len nie štýlové, kolegyňu iste poteší luxusný zápisník z pravej kože. Takýto jemný a rýdzo ženský kúsok by od svojho partnera určite nedostala a vy sa tak stanete tou najobľúbenejšou osobou na pracovisku. Zápisník v ružovej, ale aj v mnohých iných príjemných farbách kúpite na e-shope LANECRAWFORD.COM.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

Väčšina žien si potrpí na drobnosti a dekorácie do domácnosti, čo muži nikdy nemôžu pochopiť a z toho dôvodu sa ku kúpe takých darčekov najskôr neuchýlia. Čím kolegyňu určite potešíte bude sada štýlových prestieraní do jedálne alebo do kuchyne. Jemné farby a moderná zlatá sú krásnou kombináciou, ktorá sa dokonale hodí na každý stôl. Cena trendy prestierania je na e-shope NET-A-PORTER.COM 19 €.

Autor: NET-A-PORTER.COMAutor: NET-A-PORTER.COM

Vzhľadom k vianočnej atmosfére môžete venovať aj darčeky súvisiace s vianočnými sviatkami. Väčšina žien pečie koláčiky a tak populárne medové perníky, preto je skvelou voľbou na darček zdobená dóza na cukrovinky a sušienky. Taký kúsok poslúži nielen ako úschovňa pre tieto sladké dobroty, ale aj ako štýlová bytová dekorácia. Cena ozdobnej dózy je na e-shope BLOOMINGDALES.COM 30 €.

Autor: BLOOMINGDALES.COMAutor: BLOOMINGDALES.COM

Aj vaše kolegyne vstávajú tak skoro a vždy sa preberú až šálkou výbornej kávy? Potom im miesto klasickej šálky, ktorá nie je príliš originálnym darčekom, venujte prenosnú šálku na kávu s vtipným nápisom. Takú šálku je možné naplniť výbornou kávou už doma a spríjemniť si tak cestu hromadnou dopravou. Cena šálky na kávu je na e-shope HOLLISTERCO.COM 13 €.

Autor: HOLLISTERCO.COMAutor: HOLLISTERCO.COM

Čo každá kolegyňa určite využije, sú písacie potreby. Vhodným vianočným darčekom je preto luxusné pero alebo ceruzka, ale tiež netradičný peračník, do ktorého sa príhodne zmestia nielen perá a pentilka, ale aj menšie nožnice, guma alebo drobné zápisníčky a lepiace papieriky. Obdarujte milú kolegyňu veselým peračníkom, ktorý zoženiete na e-shope JOHNLEWIS.COM už za príjemných 9 €.

Autor: JOHNLEWIS.COMAutor: JOHNLEWIS.COM

Článok Tipy na darčeky pre kolegyne? Tieto sú skvelé! bol publikovaný 12. prosince 2016 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...