5 januárových noviniek pre moderné interiéry

Tagy:  dom, doplnky, dekorácie, bývanie, január, trendy, interiér

Sponzorované odkazy:

5 januárových noviniek pre moderné interiéry

Január je plný noviniek zo sveta módy i bývania a predovšetkým senzačných zliav, ktorých by ste mali využiť. Chceli by ste svoje bývanie trochu zvelebiť, dodať mu exkluzivitu, jas a punc novosti? Potom sa pozrite na 5 štýlových januárových noviniek, ktoré vášmu bytu, domu alebo napríklad aj chalupe rozhodne pristanú.

Silvestrovské oslavy a Vianoce sú síce preč, to však neznamená, že si nezaslúžite štýlový kuchynský riad. Iste často hostíte svoju rodinu alebo priateľov a na škodu nie je ani čas od času pripraviť svojmu partnerovi romantickú večeru, ku ktorej porcelánové taniere a luxusné poháre samozrejme patria. Obstarajte si túto sadu netradičných pohárov na šampanské a premeňte každé popíjanie lahodného sektu v niečo jedinečné. Cena súpravy je na e-shope THEHUT.COM 47 €.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Vankúše má doma určite každý. Spálňa sa bez tejto vymoženosti skrátka nezaobíde, o tom niet sporu, avšak vankúše sa nemusia objavovať iba v miestnostiach, kde sa ukladáte pravidelne k spánku. Dokonale sa vynímajú aj ako dekorácia, a to napríklad v obývacej izbe alebo napríklad pracovni či hale. Pozrite sa na exkluzívnu ponuku e-shopu NEIMANMARCUS.COM, kde si určite vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Cena tohto zeleného vankúšika je príjemných 26 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Spolužitie dvoch partnerov je vždy príjemné a harmonické, ale každý potrebuje nejaký ten kúsok nábytku, ktorý bude iba jeho a ktorý mu zaistí patričné súkromie a poriadok. Reč tentoraz nie je o klasickej šatníkovej skrini alebo šatni, ale napríklad o toaletnom stolíku, po ktorom iste tajne túži každá žena. Viete si predstaviť, že by ste všetky šperky a kozmetiku mali pekne pohromade a ešte k tomu dostali luxusné zrkadlo? Potom vám doma nesmie chýbať táto prekrásna toaletná komoda. Zohnať ju môžete na e-shope NEIMANMARCUS.COM za super cenu 370 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Milujete kávu a nedokážete si bez nej predstaviť svoj deň? Potom by ste si mali zaobstarať kvalitný kávovar alebo aspoň túto mini kanvičku. Tá však nie je hocijaká a okrem toho, že je minimalistická a skvele vyzerá udržuje dlhšiu dobu teplo a pritom nehreje zvonku. Udrží tak kávu dlhšiu dobu horúcu, bez toho aby vás popálila a nejako ohrozila. Cena sklenenej kovovej kanvičky je na e-shope COGGLES.COM príjemných 46 €.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

Hodiny sú v byte nielen príjemným dekoratívnym prvkom, ale predovšetkým sú veľmi praktickou vymoženosťou, vďaka ktorej budete neustále vedieť, koľko je hodín. Plánujete svoje doterajšie hodiny vymeniť? Potom sa pozrite na skvelú ponuku e-shopu COGGLES.COM, kde nájdete veľa produktov už od 22 €.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

Článok 5 januárových noviniek pre moderné interiéry bol publikovaný 9. ledna 2017 v 00.00 v rubrike Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...