Bytové dekorácie - ktoré sú v januári IN?

Tagy:  byt, bývanie, dom, interiér, dizajn, zima, január, trendy

Sponzorované odkazy:

Bytové dekorácie - ktoré sú v januári IN?

Bytové dekorácie a najrôznejšie doplnky sú v domácnosti nevyhnutnosťou. Bez drobností a detailov, ktoré dotvárajú charakter miestnosti, by sa dom ani byt neobišiel. Na trhu nájdete neuveriteľne mnoho bytových doplnkov a záleží len na vás, ktoré do svojho obydlia zvolíte. Pozrite sa, aké kúsky sú v januári IN a ktoré dodajú izbám patričný štýl a vkus.

Hodiny do každého bytu

Tradičnou bytovou dekoráciou, ktorá sa objavuje v bytoch po celé generácie sú hodiny. Zatiaľ čo pred sto rokmi by boli ozdobnejšie a honosnejšie, dnes sú hodiny skôr minimalistické a jemnejšie. Ak si potrpíte na jednoduché zariadenie miestností a nepreferuje príliš výrazné prvky, potom by vás mohli zaujať napríklad tieto hodiny z dielne značky Coggles. Hodiny zoženiete v niekoľkých farebných variantoch. Pozrite sa na e-shop COGGLES.COM, kde dekoráciu zoženiete za príjemných 59 €.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

Ako ozdobiť steny?

Zdá sa vám vaše obydlie príliš fádne, jednoduché ba dokonca chladné? Potom vám pravdepodobne chýbajú tie správne bytové dekorácie, ktoré by bytu alebo domu dodali ten správny ráz. Ako teda ozdobiť steny a aké doplnky zaobstarať? Skvelou voľbou sú popri klasických obrazov a plagátoch tiež nástenné dosky alebo farebné taniere. Čo tak do jednoduchého štýlu zasadiť reliéf mesiaca? Cena dekorácia je na e-shope LUISAVIAROMA.COM príjemných 29 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Predĺžte si zimu

Typické zimné dekorácie si ľudia zvyčajne kupujú pred Vianocami, lebo symbolizujú práve Vianoce. To však neznamená, že sa vám snehové vločky, stromčeky alebo iná zimná symbolika nemôže doma objavovať aj v januári. Chcete si zimu trochu predĺžiť a pripomínať si sneh aj vo chvíli, keď ho vonku neuvidíte? Potom sa pozrite na ponuku e-shopu LANECRAWFORD.COM. Tu si vyberiete z mnohých variantov zimných doplnkov, čo osvieži každú miestnosť. Cena tejto vločky je 5 €.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

Odkladací priestor alebo kvetináč?

Okrem dekorácií a doplnkov všetkého druhu doma potrebujete tiež istý odkladací priestor, do ktorého sa zmestí všetko, čo jednoducho nechcete mať práve po ruke, alebo čo by sa len tak bezprizorne „povaľovalo“ po stole či na sedačke. Na e-shope COGGLES.COM nájdete prehľad krásnych predmetov, ktoré vám môžu poslúžiť nielen ako kvetináče, ale aj trendová mištička na perá a ceruzky alebo napríklad na vlasovú kozmetiku. Cena dekorácie je na e-shope COGGLES.COM skvelých 46 € za dva kusy.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

Článok Bytové dekorácie - ktoré sú v januári IN? bol publikovaný 13. ledna 2017 v 09.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...