Kde zoženiete tie najštýlovejšie doplnky? Skúste Kohls

Tagy:  doplnky, byt, dom, dekorácie, interiér, bývanie, zima, január, trendy, interiér

Sponzorované odkazy:

Kde zoženiete tie najštýlovejšie doplnky? Skúste Kohls

Bytové dekorácie vám doma nesmú chýbať, aspoň v prípade, ak sa chcete doma cítiť príjemne, komfortne a skrátka ako doma. Doplnky do obývacej izby, spálne alebo napríklad jedálne zoženiete takmer na každom rohu, ale nie všetky produkty sú moderné, dlhotrvajúce a jedinečné. Zabudnite na kúsky, čo má doma takmer každý a namiesto toho stavte na originálne a štýlové dekorácie, ktoré vám bude každý závidieť. Zohnať ich môžete na e-shope Kohls.com.

Zima ešte zďaleka nekončí, ale než sa nazdáte, začne sa roztápať otravný sneh a vy sa budete môcť tešiť na prvé jarné dni a predovšetkým kvety. Pre takéto obdobie je skvelou voľbou každá májová a prírodná dekorácia, a to nielen do interiéru, ale aj do exteriéru. Už ste uschovali vianočný veniec a vaše vonkajšie dvere zívajú prázdnotou? Potom si zaobstarajte tento romantický jarný veniec s kvetmi, ktorý sa bude dokonale vynímať pri dome, ale aj v byte. Cena venca je na e-shope KOHLS.COM 23 €.

Autor: KOHLS.COMAutor: KOHLS.COM

Máte pocit, že sú vaše steny studené a jednoducho im niečo chýba? Potom by ste mali začať premýšľať o trendových obrazoch na stenu. Každému bytu alebo domu dodá obraz či iná nástenná dekorácia štýl a predovšetkým ho zahreje. Obraz je senzačný variantom, ako miestnosti dodať potrebný charakter. Pozrite sa na širokú ponuku e-shopu KOHLS.COM, kde nájdete jednoduché kúsky s prírodnými motívmi, ale aj väčšiu kompozíciu v abstraktnom vyobrazení. Cena tohto obrazu do jedálne alebo predsiene je 185 €, a to vrátane rámu.

Príjemná vôňa je základ domácnosti a aj keď nad tým možno príliš nerozmýšľate, často bytom nepríjemne vanie zápach z večera, čo nemusí byť dvakrát príjemné. Zbavte sa cesnakového závanu raz pre vždy, a to za pomocou extra vonných sviečok, čo dokážu absorbovať okolité pachy. Zoženiete ich na e-shope KOHLS.COM v mnohých vonných variantoch. Cena jednej sviečky je príjemných 15 €.

Autor: KOHLS.COMAutor: KOHLS.COM

Dospeli ste k názoru, že váš interiér potrebuje trochu zmenu, avšak neplánujete rekonštrukciu ani príliš vysokú a náročnú investíciu? Potom sa zamerajte na drobné zmeny, čo v byte aj dome urobia skutočne zázraky. Čo hovoríte na celkom nové kvalitné závesy značky Kohls? Vybrať si môžete z niekoľkých farebných variantov od kanárikovo žltej, cez fialovú až po bledo modrú alebo prírodnú hnedú. Cena závesov sa na e-shope KOHLS.COM pohybuje okolo 65 €.

Autor: KOHLS.COMAutor: KOHLS.COM

Článok Kde zoženiete tie najštýlovejšie doplnky? Skúste Kohls bol publikovaný 23. ledna 2017 v 05.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...