Ako oživiť obývaciu izbu? Kúpte si behúň

Tagy:  doplnky, byt, dom, bývanie, koberec, behúň, obývacia izba

Sponzorované odkazy:

Ako oživiť obývaciu izbu? Kúpte si behúň

Obývacia izba je spoločenskou miestnosťou, kde sa môžete venovať čas od času sledovaniu televízie, ale predovšetkým sa tu pravidelne stretávate so zvyškom rodiny alebo s partnerom. Kde inde sa porozprávať po celodennom namáhavom strese v zamestnaní, ako práve vo vašej obývacej izbe? Ak máte pocit, že tejto miestnosti niečo chýba a chceli by ste ju trochu oživiť, potom stavte na jednoduchý koberček, ktorý izbu príjemne oživí.

Skvelou voľbou sú v každom prípade kožušinové výrobky, ktoré majú hneď niekoľko dobrých vlastností. Jednak vás dokonale zahrejú, či už si na ne sadnete alebo do ich chlpov ponoríte studené nohy. Ďalej treba podotknúť, že práve koža a kožušina bude vždy moderná, preto túto investíciu rozhodne neoľutujete. A akú farbu zvoliť? Ak máte interiér v škandinávskom štýle, vyberajte medzi prírodnými farbami ako je biela, béžová, smotanová alebo napríklad sivá. Cena tohto koberca je na e-shope OVERLAND.COM 1845 €.

Autor: OVERLAND.COMAutor: OVERLAND.COM

Túžite po niečom jedinečnom, čo sa v inej obývacej izbe vašich priateľov a známych rozhodne nebude vyskytovať? Potom si vyberte netradičný koberček s potlačou známej osoby alebo s komixovou postavou. Čiernobiela kompozícia a k tomu výrazné farby ako sýto ružová, žltá alebo zelená sú zásahom do čierneho a dokonalým oživením nudného interiéru. Cena tohto koberca je na e-shope LUISAVIAROMA.COM 362 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Ak stále premýšľate, aký druh koberčeka by sa pred váš krb alebo konferenčný stolík v obývacej izbe dokonale hodil a stále nie ste si istí, potom sa zamerajte na rastlinné motívy. Kvety alebo abstraktné vyobrazenie kvetov je vždy dobrou voľbou a môžete si byť istí, že práve taký kúsok z módy len tak nevyjde. Pozrite sa na širokú ponuku e-shopu OVERLAND.COM, kde nájdete koberce už od 74 €.

Autor: OVERLAND.COMAutor: OVERLAND.COM

V posledných rokoch sú v móde indiánske a najrôznejšie etnické modely, ktorých si iste všímate, tiež v móde. Nielen oblečenie, ale aj bytové doplnky a dekorácie v tomto duchu vedú a ak chcete koberec netradičný a zaujímavý, napriek tomu nie príliš krikľavý a pútavý, potom sú etnické motívy správnou voľbou. Koberec v hrejivých farbách je príjemným variantom nielen do obývacej izby. Na e-shope SAKSFIFTHAVENUE.COM nájdete hneď niekoľko farebných i veľkostných modelov, a to už za cenu 464 €.

Autor: SAKSFIFTHAVENUE.COMAutor: SAKSFIFTHAVENUE.COM

Článok Ako oživiť obývaciu izbu? Kúpte si behúň bol publikovaný 25. ledna 2017 v 17.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...