Obliečky Playboy zaručia štýlové zaľahnutie

Tagy:  playboy, posteľná bielizeň, perina, vankúš, obliečky

Sponzorované odkazy:

Obliečky Playboy zaručia štýlové zaľahnutie

Každý večer si ľahneme do postele pod periny a snívame príjemné sny. Aby spánok bol ešte krajší, mali by sme si kúpiť aj obliečky, ktoré nám budú robiť radosť keď sa na ne pozrieme.

Krásny interiér s Playboy

Módna značka Playboy sa už dlho nezaoberá len oblečením a doplnkami. S Playboyom si môžeme vybaviť takmer celý byt. Posteľná bielizeň nie je výnimkou. Ružová vždy navodí pekný príjemný pocit a je veľmi pozitívnou farbou. Ružové obliečky s Playboy zajačikom a nápisom si zamiluje každá slečna. Biele obliečky na dvojlôžko s ružovými, šedými a čiernymi zajačikmi a detailmi sú o niečo decentnejšie, ale stále príjemne bláznivé. Veľké mäkké nadýchané vankúše si zamilujeme.

Zajačikove obľúbené farbyZajačikove obľúbené farby

Sladký ružový Playboy

Ružová je pre Playboy typickou farbou a to ako jej nežný svetlý, tak aj vášnivý tmavý odtieň. Sladko ružový základ s bielymi a tmavo ružovými prvkami je vhodný do každej dievčenskej spálne. Tiež biele obliečky s čiernym nápisom a srdiečkom a kombinácií s ružovou farbou nás zaujmú. Sladko sa nám bude zaspávať pod ružovou posteľnou bielizňou Playboy. Srdiečka a zajačik Playboy sú typické symboly, ktoré módnu značku sprevádzajú a do spálne sa skvele hodia. Decentné obliečky v staroružovej farbe v spálni báječne vyniknú a iste si ich obľúbime. Vyzerajú veľmi elegantne a hodia sa nielen do ružovo vymaľovanej izby.

Playboy obliečky ako bytový doplnokPlayboy obliečky ako bytový doplnok

Optimistické farby nás očaria

Veľa ružovej síce škodí, na posteľnej bielizni však nemôže ublížiť. Pre značku Playboy je ružová veľmi typická. Veľký zajačik robí skvelý dojem a vyzerá jednoducho fantasticky. Tmavoružová posteľná bielizeň s nevýraznou zajačikovou potlačou je veľmi decentná a napriek tomu veľmi pekná. Obliečky na perinu aj vankúšiky Playboy sú veľmi príjemné na dotyk a sladko sa pod nimi zaspáva. Mäkká bavlna i chladivý lesklý satén, z ktorého sú Playboy obliečky často ušité, sú vynikajúcou voľbou.

Jednoduché a krásneJednoduché a krásne

Decentný Playboy

Posteľná bielizeň Playboy nie je vždy výrazná a bláznivá. Narazíme aj na obliečky veľmi jednoduché a decentné. Také sú aj ružové a čierne obliečky s nenápadným zajačikom na periny. Čierne Playboy obliečky sa budú hodiť do akejkoľvek spálne a zaujmú iste aj mužskú polovičku.

Nenápadní zajačikoviaNenápadní zajačikovia

Extra farebné obliečky

Pomerne netradičné je aj spojenie ružovej, žltej a oranžovej, na ktorú u Playboy hneď tak nenarazíme. Farebná pestrosť, nápisy playboy a zajačikovia, to je vskutku skvostná kombinácia. Ako zo sna pôsobia farebné obliečky s bublinkami v rôznych odtieňoch ružovej.

Menej obvyklé Playboy odtieneMenej obvyklé Playboy odtiene

Článok Obliečky Playboy zaručia štýlové zaľahnutie bol publikovaný 19. února 2013 v 17.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...