Ako oživiť steny? Máme pre vás skvelé tipy

Tagy:  dom, interiér, bývanie, farby, doplnky, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Ako oživiť steny? Máme pre vás skvelé tipy

Bývanie by malo byť útulné a pre každého predstavovať pravý domov, kde sa budete cítiť úplne uvoľnene a skvele. To samozrejme záleží na mnohých okolnostiach a jednou z nich je nesporne dizajn. Niekto preferuje jednoduchý škandinávsky štýl alebo organiku, iní milujú drevo všade okolo. Ako si svoje bývanie zariadite je čisto na vás, avšak nemali by ste nikdy zabúdať na steny. Pokiaľ budú holé, bývanie bude neútulné a studené. A ako steny osviežiť a dodať im štýl? Máme pre vás pár výborných tipov!

Zapojte ratolesti

Pri obstarávaní ozdôb na stene môžete zapojiť aj svoje deti alebo vnúčatá. Možno vám to príde nevhodné, ale divili by ste sa, aké krásne výtvory dokážu deti vyrobiť. Reč nie je len o obrazoch a nástenných maľbách, ale aj o najrôznejších plastikách zo sadry, o reliéfoch alebo o kvetináčoch, čo sa dajú zavesiť na stenu. Deti sú v škôlkach a rôznych záujmových skupinách veľmi kreatívne, preto ich do projektu „ozdoby na steny“ rozhodne smelo zapojte.

Autor: CRATEANDBARREL.COMAutor: CRATEANDBARREL.COM

Namiesto obrazov fotografie

Ak si nepotrpíte na maľby a obrazy alebo ich doma máte už dosť, zamerajte sa na svoju rodinu a priateľov. Kúpte si fotografie, ktoré by doma tiež nemali chýbať. Buď môžete jednotlivé fotky zarámovať alebo vložiť za sklo alebo si zaobstarať zaujímavé koláže. Kto sa na nich objaví je na vás.

Nakupujte s vkusom a originalitou

Keď ide o obrazy a celkové bytové dekorácie, mali by ste myslieť na originalitu a vkus. Môžete si samozrejme obstarať obraz z Ikea alebo iného obchodu, kde sú ich stovky, jeden ako druhý, avšak potom sa vám ľahko môže stať, že ten istý kúsok objavíte u susedky alebo kamarátky. V prípade obrazov buďte preto originálny a nechajte si namaľovať niečo špeciálne pre vás alebo zavítajte do galérie. Obrazy pritom nemusia stáť tisíce eur, zaobstaráte je aj za príjemné ceny.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Článok Ako oživiť steny? Máme pre vás skvelé tipy bol publikovaný 27. března 2017 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...