Nástenné dekorácie, ktoré doma musíte mať!

Tagy:  dekorácie, bývanie, byt, dom, interiér, nástenné dekorácie, obrazy, aplikácie, plastika, reliéf

Sponzorované odkazy:

Nástenné dekorácie, ktoré doma musíte mať!

V každom byte aj dobe by mali byť nástenné dekorácie. Nezáleží na tom, akým štýlom je vaše bývanie zariadené a či preferujete rustikálny štýl alebo jemný organický, avšak ozdoby, aplikácie, reliéfy a tiež obrazy by sa mali objavovať v každej miestnosti. Len tak bude bývanie pôsobiť ucelene a predovšetkým zabývane. Aké nástenné dekorácie sú teraz v kurze? Máme pre vás pár dobrých tipov, ktoré vás úplne uchvátia a budete ich chcieť mať aj u seba doma.

Jednoduchá abstrakcia

Čo je vždy dobrou voľbou a čím rozhodne nikdy nič nepokazíte, sú nástenné obrazy v abstraktnom poňatí. Čím sú farebnejšie, tým viac váš interiér a jeho charakter zaväzujú, avšak miestnosti dodajú ono pomyselné teplo domova. A aké obrazy si zaobstarať? Na e-shope WOLFANDBADGER.COM nájdete mnoho krásnych variantov pre každú miestnosť. Napríklad tento štýlový kúsok v jemných farbách sa dokonale hodí do romanticky zariadenej spálne alebo do izby mladej tínedžerky. Obraz zoženiete za približne 444 €.

Autor: WOLFANDBADGER.COMAutor: WOLFANDBADGER.COM

Hviezdičky, čo potešia

Premýšľate, ako jemne, ale napriek tomu originálne vyzdobiť vašu predsieň alebo izbu dospievajúcej dcéry? Potom sa zamerajte na dekorácie ako akú motýle, hviezdičky alebo abstraktné motívy najrôznejších nálepiek či aplikácií na stene. Napríklad tieto hviezdičky zo strieborného kovu môžete jednoducho nainštalovať na akúkoľvek stenu a zase ich za pár minút zložiť a vymeniť za niečo iné, nové. Hviezdičky v mnohých odtieňoch, nie len v striebornom prevedení, zoženiete na e-shope WOLFANDBADGER.COM za približne 222 €.

Autor: WOLFANDBADGER.COMAutor: WOLFANDBADGER.COM

Netradičné aplikácie

Okrem nástenných obrazov, ktoré nie sú žiadnou novinkou a zohnať ich môžete naozaj na každom rohu, sú skvelou voľbou do obývacích izieb alebo predsiení napríklad plastiky a reliéfy. Tie môžu byť z mnohých materiálov ako sú prírodné kamienky, tehly alebo drevo, ale tiež sa môže jednať o flitre, sklo alebo napríklad jemné kryštáliky. Na e-shope NOVICA.COM nájdete hneď niekoľko podobných kúskov, a to už od príjemných 123 €.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Kvety ako symbol jari

Pravdepodobne nenájdete tradičnejší prvok pre jarné dni, než sú kvety a rastlinné motivácie ako také. Ak máte radi kvety na mnoho spôsobov, potom sa pozrite na tieto dekorácie, ktoré sa v domácnosti budú skvele vynímať. Nástenné dekorácie v podobe bielych kvetín z jemného kovu vyzerajú úplne senzačne, a to nielen v prípade väčších miestností. Umiestniť ich môžete prakticky kamkoľvek, kde vyplnia voľný priestor. Chcete kvetmi vyzdobiť spálňu, detskú izbu alebo napríklad roh obývačky? Dekoráciu zoženiete na e-shope NEIMANMARCUS.COM už od 224 € za sadu. Obdobné aplikácie hľadajte tiež v obchodoch Kika alebo Zara home.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok Nástenné dekorácie, ktoré doma musíte mať! bol publikovaný 25. dubna 2017 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...