Leňošenie na záhrade volá alebo ako osviežiť exteriér?

Tagy:  nábytok, vybavenie, exteriér, doplnky, dekorácie, jar, máj

Sponzorované odkazy:

Leňošenie na záhrade volá alebo ako osviežiť exteriér?

Každý, kto vlastní záhradu si nesporne neuveriteľne užíva vonkajšie leňošenie na záhrade alebo pri domácom rybníčku. Nech už je vaša záhradka menšia a skromná alebo vlastníte stovky metrov prekrásnej planiny, nemali by ste zabudnúť na krásny vonkajší nábytok a tiež na osvetlenie a dekorácie. Záhrada je veľmi dôležitou súčasťou domu a kedy inokedy, než práve v máji, by ste jej mali dodať punc novoty a elegancie? Pozrite sa na týchto pár kúskov, ktoré vás nadchnú a budete ich chcieť aj na svoj pozemok.

Možno si ešte ako deti pamätáte, že ste u babičky na chalupe mali niečo, čo vás neuveriteľne bavilo. Tým niečím úplne čarovným bola hojdacia sieť. Deti sa na nej môžu dostatočne vyblázniť a dospelí si oddýchnu a prečítajú si svoju obľúbenú knihu. Ak vám hojdacia sieť doma chýba, je ideálny čas na jej kúpu. Pozrite sa na e-shop COGGLES.COM, kde ich nájdete neuveriteľné množstvo, a to za super ceny. Táto hojdacia sieť v jednoduchej svetlej farbe s drevenými aplikáciami vás vyjde na príjemných 79 €.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

Túžite mať doma svoj vlastný štýlový altánok, v ktorom môžete organizovať najrôznejšie akcie, párty alebo napríklad narodeninové oslavy? Potom si buď môžete nechať vybudovať altánok z kameňa, tehál alebo dreva alebo sa zamerajte na lacnejší variant, ktorý skvele vyzerá a navyše spĺňa všetky atribúty pre vonkajšie zastrešenie. Altánky v prírodných farbách zoženiete napríklad na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM, a to už od skvelých 175 €.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Čo by na žiadnej záhrade ani terase alebo balkónu rozhodne nemalo chýbať, je kvalitný nábytok na posedenie. Nie je totiž nič príjemnejšie, než si užiť raňajky alebo popoludňajšiu kávu vonku a nechať sa hýčkať príjemnými slnečnými lúčmi. Ak vám záhradný nábytok chýba alebo ste doteraz nepoznali taký, ktorý by sa vám páčil a bol komfortný, potom sa nechajte inšpirovať e-shopom NEIMANMARCUS.COM. Tu nájdete nespočetné množstvo krásnych variantov, ktoré vydržia veľa rokov a navyše sú veľmi pohodlné. Cena vonkajšieho nábytku na fotografii je 607 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Viete si predstaviť záhradu alebo celkovo okolie domu bez rastlín a kvetov všetkého druhu? Pravdepodobne nie, avšak niektoré kúsky môžu zaberať naozaj veľa miesta. Reč je napríklad o kvetináčoch, ktoré vám môžu zaberať priestor úplne zbytočne. Skvelým variantom sú preto tieto umelohmotné kvetináče, ktoré jednoducho pripevníte na vršok zábradlia. Dostanete ich v niekoľkých atraktívnych farbách, a to vrátane prírodných odtieňov ako je sivá, béžová alebo dokonca jednoduchá biela. Cena kvetináčov sa na e-shope IMPROVEMENTSCA­TALOG.COM pohybuje okolo 26 € za kus.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Článok Leňošenie na záhrade volá alebo ako osviežiť exteriér? bol publikovaný 24. května 2017 v 00.00 v rubrike Nábytok, Doplnky a Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...