Nevyhnutnosti k dokonalému grilovaniu

Tagy:  gril, grilovanie, stolovanie, leto, jún, párty

Sponzorované odkazy:

Nevyhnutnosti k dokonalému grilovaniu

Teplo a príjemné vonkajšie počasie má samozrejme nespočetne veľa pozitív. Jednak môžete tráviť všetok voľný čas výletom, alebo leňošením na záhrade, nachytáte nejaký ten bronz a vitamín D, ale tiež môžete vonku organizovať mnoho spoločenských a rodinných akcií. Veľmi obľúbenou záležitosťou je napríklad letné grilovanie. Viete si predstaviť niečo príjemnejšie, než je odpočinok na záhrade s dobrým jedlom a skvelou spoločnosťou? Aké nevyhnutnosti vám k dokonalému grilovaniu pomôžu? Máme zopár skvelých tipov.

Profi gril pre tie najlepšie výsledky

Zárukou naozaj skvelého jedla pri grilovaní je kvalitný gril. Pokiaľ si zaobstaráte lacnú variantu vo výpredaji, potom nečakajte, že bude chuť dobrá. Ba naopak možno zbytočne pokazíte inak dobré a akostné mäso. Zamerajte sa napríklad na grily Weber, ktoré sú absolútnou jednotkou, čo sa domáceho grilovania týka. Môžete na nich pripraviť okrem mäsa a údenín tiež prílohy, zeleninu, ovocie alebo úplne prekvapivo i dezerty.

Autor: IMPROVEMENTSCATALOG.COMAutor: IMPROVEMENTSCATALOG.COM

Drobnosti na netradičné dobroty

Grilovanie mäsa a typických klobások nie je nič nové pod slnkom a už vôbec nie netradičné. Čo by ale vaši priatelia a rodina povedali na to, keby ste im pripravili niečo skutočne nevšedné, ako sú dezerty? Iste každý si po mäse rád dopraje trochu sladkého a čuduj sa svete, aj počas grilovania môžete prichystať chutný a netradičný zákusok. Zaobstarajte si formy špeciálne na gril, do ktorých vložíte cesto a zvyšok surovín, vložíte do grilu, zaklapnete vrchnák a o krátku chvíľu máte vynikajúci koláč. Príslušenstvo hľadajte napríklad na e-shopoch AMICA.COM a COOGLES.COM.

Grilujte a smažte zároveň

Aj počas grilovania môžete vykonávať ďalšie činnosti, ktoré sú pre prípravu jedál typické a ktoré v kuchyni bežne vykonávate. Reč je napríklad o restovaní a smažení. Ako ale budete smažiť napríklad volské oká na grile? Úplne jednoducho a rýchlo. Zaobstarajte si špeciálnu liatinovú panvicu priamo na gril, ktorú umiestnite na plochu grilu a následne si na kvapke oleja pripravíte vajíčka alebo napríklad rezne. Vaše grilovanie môže byť skutočne rozmanité, tak neváhajte a vydajte sa trochu iným smerom.

Článok Nevyhnutnosti k dokonalému grilovaniu bol publikovaný 26. července 2017 v 00.00 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...