Koberce z dizajnovej dielne 2Form

Tagy:  2Form Design, 2 Form Design, rugs, koberce, kusové koberce, koberčeky, vlnená plsť, vlna, pletenie kobercov

Sponzorované odkazy:

Koberce z dizajnovej dielne 2Form

Koberce sú nielen praktickou, ale aj dizajnovou súčasťou našich domovov, ktoré dokážu podčiarknuť čaro interiéru. Aby však koberec zaujal pozornosť nielen svojich majiteľov, ale aj návštev, musí disponovať určitou dávkou originality a kvalitného spracovania.

Touto cestou sa vydala spoločnosť 2Form Design, ktorá ponúka koberce v rôznych technikách prevedenia, farbách a veľkostiach. Koberce z tejto dielne disponujú vysokou hustotou, ktorá je daná vďaka 250 000 perzských uzlom nachádzajúcich sa v jednom metri.

Technika drobných perzských uzlov umožňuje previesť na koberec akýkoľvek obraz. Ak si teda nevyberiete koberček zo štandardnej ponuky, môžete si nechať zhotoviť vlastný. Stačí si doniesť obrázok alebo fotografiu, podľa ktorej vám profesionálne pletiarky vyhotovia váš originál.

Koberce sú vyrábané z vlnenej plsti, ktorá disponuje vysokou kvalitou, pevnosťou, odolnosťou a stabilitou tvaru. Na rozdiel od klasickej vlny nereaguje na zmeny tepla, vlhkosť či mechanické pôsobenie.

Neošúchaný a originálny dizajn s rôznorodými kreatívnymi vzormi dá interiéru osobitý ráz a najrôznejšie variácie spájania užitočného s príjemným.

exkluzívne motívy vyniknú v moderných interiérochexkluzívne motívy vyniknú v moderných interiéroch
originálne prevedenie kusového kobercaoriginálne prevedenie kusového koberca

Zdroj: http://design-milk.com/2form-rugs

Článok Koberce z dizajnovej dielne 2Form bol publikovaný 9. července 2013 v 14.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...