Moving Color: Dlaždice meniace farbu

Tagy:  kúpeľňa, dlaždice, sklenené dlaždice, premenlivé dlaždice, farebné dlaždice, moving color, obklady

Sponzorované odkazy:

Moving Color: Dlaždice meniace farbu

Inováciu nielen do kúpeľní, ale kompletne do celého interiéru prináša spoločnosť Moving Color, ktorá sa špecializuje na atypické a dych berúce obklady a dlaždice.

Ide o špeciálnu technologickú úpravu, ktorej výsledkom sú dlaždice, ktoré so zmenou teploty menia farbu. Cieľom spoločnosti je poskytnutie farebnej palety dlaždíc nielen pre účely domácností, ale aj pre prácu architektov, dizajnérov a umelcov z rôznych odborov. Farebne premenlivé dlaždice môžeme využiť v kúpeľniach, obývacích izbách, ako časť podlahovej krytiny, ako interiérové ​​dekorácie či v exteriéroch. Technológiu farebnej premeny využíva spoločnosť nielen v podobe sklenených dlaždíc, ale tiež v podobe interiérových dekorácií, ktorými sú napr. ozdobné misy a taniere, bordúry kuchynskej linky, alebo ako obvodová dekorácia krbových kachlí.

Originalita a krása sklenených dlaždíc spočíva v premene povrchu do organických farieb a rozmanitých textúr. Kolekcia premenlivých dlaždíc poukazuje na schopnosť nechať sa skutočne inšpirovať neustále sa meniacim prostredím.

Kúpeľňová kolekcia disponuje krásnymi čiernymi sklenenými dlaždicami, ktoré sú doplnené o prvky živého bambusu. Najemotívnejší dojem z farebnej premeny zaznamenáme práve v kúpeľni, a to konkrétne v sprche, kde sa teplota prostredia mení každú sekundu. K exkluzívnemu vzhľadu prispieva kúpeľňové vybavenie z ručne fúkaného skla.

z premenlivého materiálu možno vyrobiť aj interiérové ​​dekoráciez premenlivého materiálu možno vyrobiť aj interiérové ​​dekorácie
farebná premena je najviditeľnejšia v kúpeľniachfarebná premena je najviditeľnejšia v kúpeľniach
dych berúce farebné štruktúrydych berúce farebné štruktúry

Zdroj: http://design-milk.com/…throom-tiles

Článok Moving Color: Dlaždice meniace farbu bol publikovaný 26. července 2013 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...