Dizajn v mene dlaždíc a obkladov

Tagy:  dlaždice, dlaždičky, obklady, obklad, dlaždica, kúpeľňa, kúpeľne, materiál, stavebný materiál, obklady stien, kúpeľňové obklady, kúpeľňové obkladačky, kov, kovové dlaždice, kovové dlaždičky

Sponzorované odkazy:

Dizajn v mene dlaždíc a obkladov

Hoci je ponuka obkladov a dlaždíc na našom trhu široká, stále nájdeme „čierne diery“, ktoré je potrebné vyplniť novými trendmi. Okrem klasických keramických obkladov nájdeme aj iné materiály, ktorými sú napr. sklo alebo plast. Spoločnosť Alloy Dizajn prichádza s kolekciou štýlových dlaždíc kovového vzhľadu.

Netradične poňaté obkladačky a dlaždice z kolekcie Alloy Metal sú novým smerom moderného bývania. Elegantné a štýlové dlaždice kovového vzhľadu s lesklým nádychom, môžu na prvý pohľad pôsobiť chladne, ale po inštalácii ponúknuť úchvatný pohľad.

Dlaždice sú vyrobené z rôznych kovov a zliatin, záleží na kolekcii, ktorú si zvolíme. V ponuke nechýbajú dlaždice z mosadze, medi, nerezovej ocele, titánu alebo surovej ocele. Vďaka kvalitnému a predovšetkým vysoko odolnému materiálu si kupujeme materiál, ktorý nám bude slúžiť na veky. Vysoká kvalita materiálu a spracovanie zaisťuje dlaždiciam dlhotrvajúci nádherný vzhľad a unikátne bezšpárové prevedenie.

Ponuka zahŕňa dlaždice rozmanitých tvarov, geometrických štruktúr povrchovej aplikácie a rôznych typov povrchovej úpravy. Dlaždice sú veľmi žiadaným materiálom nielen pre súkromné ​​obydlia, ale aj pre komerčné a významné stavby.

atraktivita, štýl a funkčnostatraktivita, štýl a funkčnost
rôzne povrchové detailyrôzne povrchové detaily

zdroj: http://www.alloydesign.com.au

Článok Dizajn v mene dlaždíc a obkladov bol publikovaný 30. listopadu 2013 v 07.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...