Kúpelňové umývadlá plné prírody

Tagy:  kúpeľne, kúpeľňa, moderná kúpeľňa, zariaďujeme kúpeľňu, nábytok, kúpeľňový nábytok, praktický nábytok, umývadlo, atypické umývadlo, umývadlá, prírodné umývadlo

Sponzorované odkazy:

Kúpelňové umývadlá plné prírody

Design kúpeľňových umývadiel nepozná v dnešnom svete hranice, návrhári prichádzajú so stále novými a aktuálnymi modelmi, ktoré mávnutím ruky predbehnú tie existujúce. Hovorí sa, že umývadlo je srdcom kúpeľne, teda by sme jeho výberu mali venovať patričnú pozornosť a určite mu vyčleniť nielen čestné miesto, ale aj dostatok priestoru.

Kúpeľňové umývadlá z radu Zen disponujú jednoduchosťou, ale predstavujú prvok, ktorý dokáže okoreniť kúpeľňu. Minimalistické poňatie skĺbené s veľkou dávkou prírody prináša úplné oživenie a modulácie do každej modernej kúpeľne.

Súčasťou tejto kolekcie je nádobka, do ktorej sa zasadí rastlina. Úžasné oživenie kúpeľňového priestoru, harmonické súznenie prírodného kameňa a živej kvetiny. Otázkou však zostáva, či rastlina odolá náporu mydlovej vody, ktorá sa dostáva priamo k jej koreňom. Pohľad na uhynutú rastlinu by pravdepodobne neprispel k najlepšiemu estetickému výsledku.

Nápad je to vskutku originálny, pôsobiaci exkluzívnym dojmom, ktorý prinesie luxus do nejednej modernej kúpeľne. Záleží však, ako budú rastliny odolávať odpadovej vode v praxi …

živé kvety rastúce z umývadlaživé kvety rastúce z umývadla

Zdroj: http://dornob.com/…ile-you-wash

Článok Kúpelňové umývadlá plné prírody bol publikovaný 6. srpna 2013 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...