Prírodné umývadla od Ammonitum

Tagy:  umývadlo, umývadlá, drevo, drevené umývadlá, kúpeľňa, kúpeľne, vybavenie do kúpeľní, Ammonitum, prírodný nábytok, prírodné umývadlo, prírodné umývadlá, umývadlá z dreva, umývadlo z dreva

Sponzorované odkazy:

Prírodné umývadla od Ammonitum

Ak ste milovníkmi prírody, prírodných materiálov a prírodného interiérového vybavenia, potom pre vás bude tento článok inšpirujúcim materiálom.

Drevené umývadlá: najnovší, najhorúcejší trend v kúpeľňovom dizajne, ktorý nikdy nevyjde z módy. Tieto elegantné drevené umývadlá od nemeckej firmy Ammonitum dokazujú, že je drevo nielen krásny, ale aj trvanlivý materiál.

Nový rozmer do moderných kúpeľní prináša nemecká spoločnosť Ammonitum, ktorá stavila na snúbenie modernizmu s prírodou. Drevo, ako stavebný a výrobný materiál sa používa od nepamäti, dalo by sa povedať, že takmer od počiatku ľudskej existencie. Drevo si aj po dlhé tisícročia udržalo výsadné postavenie a stáva sa tak obľúbeným materiálom aj v 21. storočí.

Spoločnosť Ammonitum predstavila svoju najnovšiu kolekciu drevených umývadiel, ktoré sú vyrábané priamo „na mieru“ zákazníka. Vyberať môžeme ľubovoľnú textúru, a to z ponuky ktorá disponuje škálou viac ako 80 druhov dreva a jeho variácií.

Každé umývadlo je absolútnym unikátom a originálnym dielom, každý kus sa ručne opracováva, leští a lakuje. Drevo na výrobu umývadla je máčané v špeciálnom roztoku a potom sa pokrýva minimálne desiatimi vrstvami špeciálneho laku, ktorý spĺňa zákon o bezpečnosti výrobku s možnosťou použitia aj na detské hračky.

Po nalakovaní prechádza výrobok do fázy sušenia, ktoré trvá niekoľko týždňov, z dôvodu absolútneho vysušenia. Konečná fáza zahŕňa použitie špeciálnej úpravy NanoCover pre vodeodolnosť povrchu, ktorý so sebou prináša aj minimálne podmienky na údržbu. Umývadlá nepotrebujú žiadnu špecifickú údržbu, nie sú potrebné žiadne čistiace prostriedky, bohato postačí voda.

Ako už bolo povedané, umývadlá sa vyrábajú ručne, a to vo všetkých fázach, teda výroba jedného trvá približne 11 – 13 týždňov.

ojedinelá krásaojedinelá krása
decentné a originálne stvárnenie drevadecentné a originálne stvárnenie dreva
v rôznych farebných odtieňoch a textúrachv rôznych farebných odtieňoch a textúrach

Zdroj: http://www.ammonitum.com

Článok Prírodné umývadla od Ammonitum bol publikovaný 30. října 2013 v 07.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...