Luxusný plastový nábytok len od spoločnosti Zaha - Hadid

Tagy:  nábytok, sedací nábytok, kreslo, taburet, sedák, stolička, stoličky, stôl, stolík, konferenčný stolík, konferenčný stôl, plast, plastový nábytok, moderný, dizajn, interiérový plastový nábytok, plastový nábytok do domu, interiérový nábytok, jedálenský stôl, jedálenské stoličky, moree, svietiace, svietiaci nábytok, LED, svetelný nábytok, LED nábytok

Sponzorované odkazy:

Luxusný plastový nábytok len od spoločnosti Zaha - Hadid

Plast už nie je výhradou len našich záhrad, ba naopak, s pribúdajúcim časom sa začína integrovať do moderných interiérov. Dnes už neplatí pravidlo, že plast je lacnejšou alternatívou kvalitného nábytku, a tak nič nebráni v ceste zmodernizovať svoj ​​domov plastom.

K aktuálnym trendom interiérového dizajnu patrí minimalismus, ktorý nahradil masívne kusy nábytku. A práve tento smer dokonale otvára priestor pre využitie odľahčeného plastového nábytku.

K prednostiam plastového nábytku patrí optické rozbitie tmavého a malého priestoru, variabilita umiestnenia, mobilita a tvarová voľnosť. Výrobcovia plastového nábytku majú v tvaroch doslova voľnú ruku, môžu vymýšľať najrôznejšie tvarové variácie, a to bez najmenšieho obmedzenia. Tiež farebná škála je rozmanitá, ponuka zahŕňa aj plast číry, priehľadný, prefarbený alebo tónovaný.

Novinkou na trhu je špeciálny plast, Hi-Macs, vyvinutý spoločnosťou LG Chem Europe. Ide o materiál na báze bauxitu a polymetylmeta­krylátu, vďaka ktorému je možné realizovať najrôznejšie štýly, vrátane fluidného a futuristického dizajnu.

Spoločnosť Zahy Hadid predviedla, čo všetko je možné z unikátneho plastu vytvoriť. Neuveriteľný pohľad môžete zhliadnuť na prvom poschodí hotela Puerta América v Madride alebo v našej fotogalérii.

osvetlenie plastu je fascinujúceosvetlenie plastu je fascinujúce
dokonalá plastová harmóniadokonalá plastová harmónia

zdroj: http://www.zaha-hadid.com

Článok Luxusný plastový nábytok len od spoločnosti Zaha - Hadid bol publikovaný 7. srpna 2013 v 07.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...