Mastella: Kúpeľňa v tvare kaly

Tagy:  kúpeľne, kúpeľňa, moderná kúpeľňa, zariaďujeme kúpeľňu, nábytok, kúpeľňový nábytok, praktický nábytok, toaleta, sanitárna keramika, kúpeľňové doplnky, sklo, umývadlo, kala, kvetina, kvetinová kúpeľňa

Sponzorované odkazy:

Mastella: Kúpeľňa v tvare kaly

Kúpeľňový design nás stále prekvapuje novými trendmi, ktoré sa uberajú cestou exkluzivity, decentnosti, komfortu a štýlového prevedenia. Niet divu, veď kúpeľňa sa stala miestom, ktorému je v dnešnej dobe prisudzovaný veľký dôraz.

Elegantne riešenú a dizajnovo štýlovú kúpeľňu predstavila spoločnosť Mastella Design, ktorá pôsobí na trhu v oblasti kúpeľní viac ako 25 rokov. Charakteristickými znakmi dizajnu kúpeľní spoločnosti Mastella je: vysoký módny prvok, elegancia, čisté línie a tóny, kreativita snúbená s kvalitou a maximálnou funkčnosťou.

Najnovšia kolekcia je inšpirovaná kvetinou – decentnou kalou, ktorá je v kúpeľňovom dizajne zrejmá už na prvý pohľad. Kreatívny nápad neobyčajne štýlovej kúpeľne je rukopisom ešte viac kreatívnejšieho architekta, Oriana Favaretta.

Podoba kvetu sa najviac odráža na umývadlových podstavcoch, ďalšími detailmi sú vodovodné kohútiky a voľne stojaca vaňa vrátane batérie.

Nový smer kúpeľňového dizajnu spoločnosti Mastella je odlišný najmä pre svoje ekologické a kreatívne odvolanie. Úžasný dizajn, ktorý vynikne predovšetkým v moderných, nadčasových a priestorovo riešených kúpeľniach.

decentné a čisté tónydecentné a čisté tóny
inšpirujúcou kvetinkou bola káliainšpirujúcou kvetinkou bola kália

Zdroj: http://www.mastelladesign.it

Článok Mastella: Kúpeľňa v tvare kaly bol publikovaný 7. srpna 2013 v 15.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...