Ručne tkané koberce vo farebných explóziách

Tagy:  koberec, koberce, kusové koberce, koberčeky, atypické koberce, nezvyčajné koberce, pixel rugs

Sponzorované odkazy:

Ručne tkané koberce vo farebných explóziách

Koberce, či už kusové alebo metrové, si stále nachádzajú cestičku do nejednej domácnosti. Dôvodom tak vysokej obľuby kobercov je nielen pocit útulnosti domova, ale aj príjemná hrejivosť a schopnosť izolácie hluku.

Hoci sa moderný trend v oblasti podlahových krytín uberá úplne iným smerom, sú miestnosti, ktoré si len minimum z nás vie bez koberca predstaviť. K takýmto miestnostiam môže patriť spálňa alebo detská izba, kusové koberce naopak vypĺňajú obývacie izby, v ktorých predstavujú moderný prvok.

K veľmi obľúbeným produktom patrí všetko, čo disponuje nálepkou „handmade“, teda ručne vyrobené. Nie inak je tomu aj v prípade kusových koberčekov, ktoré s puncom handmade patria k veľmi požadovanému artiklu.

Ručne vyrobený koberec, s netradičným označením Pixel, patrí k dokonalým bytovým textíliám. Spĺňa všetky požiadavky na moderné interiérové ​​doplnky, nielenže disponuje štýlovým dizajnom, ale tiež ponúka vysoký stupeň kvality a užívateľského pohodlia.

Na tomto prípade je úspešná ukážka toho, ako dokážu odvážne farby harmonicky ladiť ako s jednoduchým, tak aj zložitým štýlom interiéru. Ideálnym vyznením farebných kusových kobercov sú však svetlé, minimalisticky zariadené priestory.

kvalita ručne tkaných kobercovkvalita ručne tkaných kobercov
zaujímavé a atypické riešeniezaujímavé a atypické riešenie

Zdroj: http://freshome.com/…e-pixel-rugs

Článok Ručne tkané koberce vo farebných explóziách bol publikovaný 10. srpna 2013 v 07.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...